Фото

Команда НАСА управляє марсоходом Curiosity навіть не виходячи з дому

НАСА перевела команду місії марсохода Curiosity на віддалений формат роботи через пандемію коронавірусної інфекції. Тепер інженери управляють пересуванням марсохода з власних квартир. Про це йдеться в блозі агентства.

НАСА почала поступове переведення своїх інженерів на віддалений формат роботи ще в березні, однак останні співробітники перейшли на домашню роботу тільки зараз через технічні особливості своєї роботи.

Програмуванням послідовності дій ровера Curiosity займаються близько 20 осіб. Вони розробляють усі команди для марсохода і спочатку тестують їх на спеціальних моделях. При цьому для них досить важливо знаходитися поруч один з одним і моментально реагувати на різні зовнішні фактори, які можуть трапитися з марсоходом.

«Зазвичай ми всі знаходились в одній кімнаті, обмінюючись даними з екранів, зображеннями та іншою інформацією. Співробітники спілкувалися в невеликих групах і один з одним в єдиній кімнаті», – твердить Алісія Оллбау, керівник підрозділу НАСА Curiosity

Всі переведенні на віддалену роботу співробітники отримали необхідне обладнання для роботи з дому. Однак не все обладнання вдалося перенести додому — деяким фахівцям доводиться використовувати звичайні червоно-сині окуляри 3D замість спеціальних 3D-окулярів — для них потрібні топові відеокарти у високопродуктивних комп’ютерах, які встановлені тільки в офісі.

Посмотрите, как команда НАСА управляет марсоходом Curiosity даже не выходя из дома

В агентстві відзначають, що поки незрозуміло, наскільки довго співробітники будуть працювати віддалено і яким режим роботи буде в найближчі півроку.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button