Фото

Неймовірні проекти: електрична лампа, всередині якої йде дощ

Електрична лампа, всередині якої йде дощ.

Несумісні речі – воду і електрику вдалося з’єднати в незвичайній лампі. Її творець обіцяє дивовижні візуальні ефекти, високу економічність і повну безпеку.

Лампа, що імітує дощ
[ads2] Дизайнер Річард Кларксон представив свій новий і вельми незвичайний проект під назвою Rain Lamp. Дивовижна лампа створює незвичайне світіння і відчуття того, що йде дощ. Досягається візуальний ефект завдяки особливостям конструкції світильника і того, що всередині він заповнений водою.

Rain Lamp – поєднуючи непоєднуване.

Переживати з приводу безпеки конструкції не варто, вода не стикається з електронікою, так як, по суті, знаходиться в колбі, яка є одночасно з цим плафоном світильника. Під час світіння, в місці, куди падає світло від лампи, з’являються тіні від тремтячої в ній води.

Вода + електрика = незвичайна лампа.

Тіні з’являються завдяки тому, що лампа потроху качає воду з плафона по спеціальній трубці. Вода піднімається вгору конструкції, під лампочку і звідти по одній краплі падає назад в плафон. Як уже було зазначено – всі елементи електроніки добре герметизовані.

Еко-лампа з водою всередині

Працює водяний насос від мережі, до якої підключена лампа. Працювати лампа може більше 100 тисяч годин. Для того щоб змінити воду досить відкрутити плафон. Лампа працює абсолютно безшумно. Вона продається в двох варіантах з діаметром плафона на 40 сантиметрів і на 30 сантиметрів.

Натхнення: www.ecobyt.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments