Фото

Розумний шолом попереджає велосипедиста, якщо ззаду їде автомобіль

Новий розумний шолом Classon, який розпізнає автомобілі й жести водія-велосипедиста, тепер доступний для бета-тестерів і надійшов у продаж. Про це повідомляє New Atlas.

Зараз на ринку вже є кілька шоломів, які оснащені покажчиками повороту. Однак велосипедистам і раніше доводиться використовувати й традиційні сигнали руками. Щоб розв’язувати проблему, розробників компанії Beyond створили шолом Classon. Його світлодіодні індикатори спрацьовують від жестів рук велосипедиста. Коли користувач подає традиційний сигнал рукою при повороті наліво або направо, датчики жестів в шоломі визначають цей рух і відповідним чином включають покажчики повороту шолома.

Також розумний шолом попереджає користувача про наближення ззаду автомобілях. Він оснащений фарами й бурштиновими світлодіодними покажчиками повороту з кожного боку – спереду і ззаду. Також Classon поставляється з передньої й задніми відеокамерами. Вся електроніка підключена до двох вбудованих мікропроцесорів з частотою 1,2 ГГц і харчується від літієвої батареї місткістю 2800 мАг. Вона забезпечує до чотирьох годин роботи на одній годинній зарядці.

Вартість шолома складає $ 199, перший час він буде продаватися в обмеженому тиражі для бета-тестування.

Натхнення: hightech.fm


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button