Фото

Подивіться із космосу, як росте нова столиця Індонезії

Нусантара стане новою столицею Індонезії, оскільки Джакарта продовжує опускатися нижче за рівень моря.

Обсерваторія Землі НАСА поділилася зображеннями, зробленими камерою Operational Land Imager 2 (OLI-2) на супутнику Landsat 9 та OLI на Landsat 8, в рамках серії «Зображення дня».

На знімках, зроблених у квітні 2022 року та лютому 2024 року, видно мережу нових доріг на ландшафті та будівництво будівель у східному Калімантані.

Раніше президент Джоко Відодо представив амбітний план перенесення столиці Індонезії в джунглі Борнео в Індонезії. Там з’явиться нова столиця — Нусантар.

26 квітня 2022 р. (згори) та 19 лютого 2024 р. (знизу). Фото: НАСА

Нусантару стане стійким містом, що працює на відновлюваних джерелах енергії. Житлові та комерційні будівлі збудують з використанням «лише екологічно чистих методів будівництва».

Це необхідний захід — зараз Джакарта, нинішня столиця Індонезії на острові Ява, опускається нижче за рівень моря. Дослідження 2011 року, опубліковане у журналі Natural Hazards показало, що місто осідає зі швидкістю від 1 до 15 см на рік, а деякі райони опускаються на 28 см на рік. Постійне підвищення рівня моря через зміну клімату поставило майбутнє міста під загрозу.

Очікується, що місто збудують до 2045 року.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button