Фото

Кінець великої епохи: таксофони в Нью-Йорку замінять на тумби з безкоштовним Wi-Fi

Нью-Йорк скоро остаточно позбудеться одного зі своїх символів – сотень телефонних будок, встановлених чи не на кожному перехресті. З розвитком сучасних технологій зв’язку в них просто відпала потреба. А на місці старих таксофонів, як очікується, з’являться точки безкоштовного доступу до Wi-Fi.

20-11-14-foto-cikavosti600x399-4

Розмови про те, що Нью-Йорку пора позбутися телефонних будок ведуться вже більше десяти років. Зараз, коли у кожного в кишені лежить мобільний телефон або навіть два, люди практично перестали користуватися цим застарілим видом зв’язку. Падіння попиту на таксофони в «Великому яблуці» за останнє десятиліття склало майже сто раз. А самі будки давно перетворилися в улюблені об’єкти вандалізму та дизайнерської трансформації, а компанія-оператор навіть лінується їх відновлювати.

[ads2] І ось нарешті на міському рівні прийнято остаточне рішення до кінця 2015 року повністю позбавитися від вуличних таксофонів у всьому Нью-Йорку, а це десятки тисяч старих, давно збиткових будок. На їх місці поступово з’являтимуться точки доступу до Інтернету через бездротовий інтерфейс Wi-Fi. Проект отримав назву LinkNYC.

Читайте також: Загадкові фальшиві стільникові вежі перехоплюють телефонні дзвінки по всім Сполученим штатам

Це будуть тумби з місцем для рекламних площ. З їх допомогою можна буде не тільки підключитися до Всесвітньої інформаційної мережі зі швидкістю до 1 Гб / с, але також зарядити мобільний телефон і викликати невідкладну службу – пожежників, швидку допомогу, поліцію і т.д.

20-11-14-foto-cikavosti600x399-3

Як вже згадувалося вище, використання всіх цих служб буде абсолютно безкоштовним для користувачів. Проте, місто планує заробляти щорічно до 500 мільйонів доларів на зовнішній рекламі інформаційних тумб LinkNYC, а також на рекламному контенті при підключенні ґаджетів і девайсів до Інтернету.

По Нью-Йорку планується встановити 70 тисяч подібних точок доступу до Інтернету. Правда, не за один рік.

20-11-14-foto-cikavosti600x279-1

Натхнення: novate.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button