Всесвіт

Подивіться на фото Землі з космосу: його зробив перший приватний модуль (фото)

Опубліковано перший знімок приватної місячної місії Hakuto-r Mission 1

Японська компанія iSpace оголосила про те, що між Землею і кораблем космічної місії HAKUTO-r Mission 1 встановлено стійкий зв’язок. Інженери, опублікували перший знімок нашої планети, зроблений космічним кораблем.

Фото Землі з місячного модуля. Зображення: iSpace

Фотографія була отримана через 19 годин після відділення космічного корабля від стартового модуля. На фотографії Земля нагадує зростаючий Місяць, такий як вона зазвичай виглядає з Землі. Корабель місії HAKUTO – r Mission 1 вже вийшов на задану траєкторію і рухається геть від нашої планети в бік природного супутника.

Раніше iSpace повідомила про успішний старт першої приватної місячної місії. Інженери компанії підтвердили, що посадковий модуль зайняв стабільне положення на орбіті, а всі системи енергопостачання модуля були запущені в коректному режимі.

Схема місії HAKUTO – R. Зображення: iSpace

HAKUTO-R – перша приватна місячна місія. Вона складається з посадкового модуля, побудованого iSpace, і двох роботизованих всюдиходів, створених ОАЕ і Японським космічним агентством.

Посадковий модуль був запущений на ракеті Falcon 9 від компанії SpaceX 11 грудня. Він проведе близько місяця у відкритому космосі і двох тижнів на орбіті, перш ніж здійснити посадку на природному супутнику Землі. У разі успіху місії, це буде перший випадок, коли доставку корисного навантаження на Місяць, здійснює комерційна компанія.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button