Фото

Подивіться на підводну суперяхту, створену за романом Жуля Верна (фото)

На виставці в Монако представили гібрид яхти і підводного човна. Унікальне судно поєднує розкіш, комфорт і можливість занурення, повідомляють розробники.

Голландська компанія U-Boat Worx представили проект човна Nautilus, довжиною 37,5 м. Готове судно зможе функціонувати і як розважальна яхта, і як підводний апарат. Компанія обіцяє поставити човен на замовлення протягом 30 місяців за €25 млн.

Розробники повідомляють, що проект судна пройшов всі необхідні перевірки та сертифікати і являє собою перший проект яхти, яка може занурюватися під воду. Розробка була натхненна романом Жюля Верна “20 000 льє під водою”.

Зображення: U-Boat Worx

Корабель вагою 1250 т і 37,5 м в довжину може працювати як звичайна яхта. У цьому режимі на палубі розміщуються басейном з прісною водою, бар і обідній стіл. На човні можуть розміститися до 10 пасажирів і 7 членів екіпажу. Перед зануренням сонячна “тераса” забирається.

Працюючи як яхта, Nautilus пропонує масивну сонячну палубу з басейном з прісною водою, баром та розкішним обіднім столом. Цей пристрій на відкритому повітрі забирається до того, як підводний човен опускається нижче рівня моря.

Yacht at the sea in Europe. Aerial view of luxury floating ship at sunset. Colorful landscape with boat in marina bay, blue sea. Top view from drone of yacht. Luxury cruise. Seascape with motorboat

Зображення: U-Boat Worx

У підводному режимі човен може перебувати до чотирьох діб, але при русі з крейсерською швидкістю цей термін скорочується до 6 год. Корабель, що працює від гібридного дизель-електричного двигуна, може занурюватися на глибину 200 м. На поверхні він може розвивати швидкість до 9 вузлів (16,67 км/год), а під водою — до 4 вузлів (7,41 км/год).

Розробники відзначають, що додатковий бонус нового пристрою — боротьба з морською хворобою. Якщо на поверхні занадто неспокійно, корабель може піти під воду і продовжити спокійну подорож.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments