Фото

На Марсі зазнав аварії НЛО?

11 червня 2018 року на сайті Університету Аризони була опублікована фотографія надана НАСА і яка показує місце падіння невідомого об’єкта на поверхню Марса.

За повідомленням вчених ця подія відбулася протягом останніх десяти років. Точніше, вони сказати не можуть, оскільки фотографія даного району робилася останнє десятиліття тому. Але судячи зі свіжості слідів на місці падіння ця подія сталася зовсім недавно.

На Марсе потерпел крушение НЛО?

Невідомий об’єкт впав на схилі марсіанського пагорба в результаті чого стався потужний вибух. Це добре видно по слідах від вибуху на місці падіння. Все виглядає дуже незвично. Воронки від вибуху немає, хоча судячи по місцю падіння удар був сильним і вона повинна була утворитися.

У центрі можна бачити локальну діру в поверхні, але немає розкиданих від удару частин ґрунту навколо. Це місце падіння або це просто старий кратер потрапив у зону впливу цієї події?

Після удару об поверхню від епіцентру вниз по схилу справжня лавина зійшла поверхневого ґрунту. Це добре помітно, оскільки він відрізняється від навколишньої поверхні своїм незвичайно чорним кольором. Протяжність цього сходження зсуву складає 1 кілометр. Але чому схід ґрунту має такий локальний напрямок. Чому через вибух не стався зсув ґрунту на інших ділянках схилу?

На Марсе потерпел крушение НЛО?

Відповідей на це питання у НАСА не дають. Коротко повідомляється, що фотографія зроблена камерою космічного апарату Mars Reconnaissance Orbiter. На думку представників НАСА це місце падіння метеорита на поверхню Марса. Стався вибух в результаті якого утворився кратер, це дестабілізувало ґрунт на схилі і виник зсув, який скотився вниз на дивовижно велику відстань.

Діаметр кратера після вибуху становить 5 метрів, а смуга від сходу зсуву простяглася вниз на кілометр. Що ж насправді сталося ми навряд чи дізнаємося, але подія дійсно цікава навіть якщо це було падіння метеорита.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button