Фото

Світлодіодне «Інженерне диво Африки»

Світлодіодне освітлення Philips Lighting прикрасило найдовший вантовий міст Африки

Компанія Philips Lighting завершила проект освітлення мосту Мухаммеда VI, який вже сьогодні називають «інженерним дивом Африки». Найдовший вантовий міст на континенті був оснащений динамічною світлодіодною системою освітлення, яка осяває 16 мільйонами кольорів пустелю за межами марокканської столиці Рабат.

24-07-16-foto-600x400-1

Нещодавно відкритий автомобільний міст Мухаммеда VI, названий на честь короля Марокко, є символом модернізації африканської країни. Архітектурний об’єкт, що з’єднує столицю Рабат з містом Салі, стоїть на двох 200-метрових вежах і утримується 160 сталевими канатами. Його довжина становить 950 метрів, а ширина дорівнює 6 смуг дорожнього руху.

24-07-16-foto-600x400-2

Унікальний дизайн мосту підкреслила інноваційна система освітлення на базі рішень Philips Color Kinetics. Динамічне LED-освітлення візуально виділяє стовпи і ванти, що тягнуться високо над мостом, дає можливість вибирати світлове оформлення з 16 мільйонів кольорів і створювати ефектні світлові шоу. Крім чудового архітектурного освітлення інноваційна світлова система забезпечить енергоефективність до 75%.

Натхнення: greenevolution.ru

Кнопка «Наверх»
Закрыть