Авто

Як прогріти салон авто якомога швидше

Взимку в звичну формулу «сів, завів і поїхав» доводиться додавати додаткові складові: «почистив кузов від снігу» або «прогрів салон». Поїздку в промерзлому автомобілі не можна назвати приємною, так що ми розповімо, як прогріти салон якомога швидше.

Image from Pixabay

Ділимося нехитрими порадами, які допоможуть не замерзнути в автомобілі взимку

Відразу обмовимося: мова не йде про прогрівання мотора, сучасні двигуни не вимагають виконання цієї архаїчної процедури. Не дарма за безглузду роботу мотора на холостих обертах в багатьох країнах передбачені штрафи. Поговоримо про те, як зігрітися в салоні після тривалої стоянки на морозі. Перш за все, потрібно не стояти на місці й чекати, а просто їхати у своїх справах: на ходу двигун і, як наслідок, салон прогріються набагато швидше.

Кліматичну установку можна перевести в режим рециркуляції, щоб їй доводилося нагрівають не забортне повітря, а тепліше внутрішнє. Правда, у цього способу є недолік – висока ймовірність запотівання скла, оскільки видихуваному людиною волога буде не йти назовні, а циркулювати по замкнутому колу. Як тільки ви включите забір зовнішнього повітря, запотівання зникне.

Не слід включати вентилятор обігрівача на максимум – антифриз від цього швидше не нагріється. Не варто направляти потік повітря на вітрове скло: щоб уникнути появи тріщин через перепад температур, його краще нагрівати рівномірно, разом з повітрям в салоні. До речі, система клімат-контролю зазвичай так і працює. Не варто забувати й про такі речі, як обігрів сидінь і керма: вони зроблять будь-яку поїздку набагато комфортнішою.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button