Авто

Як вибрати страховку для автомобіля

Хоча вітчизняний страховий ринок на сьогоднішній день не є ідеальним, і знаходиться лише на стадії розвитку, все одно страхування автотранспорту є одним з найбільш поширених і популярних видів страхування. В практиці українського страхування використовуються два види страхування – ОСАГО (обов’язкове страхування автоцивільної відповідальності) це законодавчо закріплений вид страхування є обов’язковим для всіх власників авто, і КАСКО – добровільна форма страхування автомобіля від можливого збитку або крадіжки.

ОСАГО

Різноманітність страхових компаній на сучасному вітчизняному ринку просто дивує. Але при виборі страхової компанії на https://narodna.ua/osago/calculator не потрібно кидатися до першої компанії, потрібно зважити всі плюси і мінуси кожної з них. При виборі страхової компанії необхідно керуватися багатьма характеристиками, деякі з них представлені нижче.

1. Дуже важливий при виборі вік страхової компанії, саме він вказує на те, як довго страховик продає свої послуги на страховому ринку.

2. Наявність у страхової компанії великих клієнтів.

3. Є страхова компанія складовою частиною холдингу, якщо так то це буде великим плюсом.

4. Стабільні умови і тарифи при здійсненні страхування. Чим частіше змінюються умови і тарифи, тим менш надійною є страхова компанія.

5. Нові страхові продукти компанії – якщо вони з’являються, значить, маркетингова політика компанії розвивається правильним шляхом і цим вказує на стійкість і надійність компанії.

6. Гнучкість тарифної політики страховика. Стійкі та успішні страхові компанії, як правило, надають широкий вибір продуктів, придатних для різних категорій населення.

7. Успішна, фінансова діяльність страхової компанії має величезне значення. При розгляді даного показника необхідно приділити особливу увагу платоспроможності, розміром КК компанії і динаміку збільшення фінансових резервів.

8. Не менш важливими у процесі вибору компанії будуть відгуки страхових агентів, брокерів, а також клієнтів страхової компанії.

9. Одним з головних питань, яким цікавляться при виборі страхової компанії – це як швидко і в якому обсязі проводяться страхові виплати в разі настання страхового випадку.

У випадку якщо у вас немає часу і можливості вибирати страхову компанію за вищезгаданим характеристиками, вірним рішенням буде звернути увагу на рейтинг страхових компаній і яке місце в ньому займає страхова компанія, яка припала вам до душі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button