Поради

Поліграфія: види і область застосування

Друкований процес був винайдений досить давно: ще в 15 столітті. На сьогоднішній момент існує величезна кількість різновидів поліграфії. І це не дивно – сучасні технології активно розвиваються, модернізуються. З того часу багато чого вдосконалено – з’явилися нові, сучасні друковані форми, фарби, матеріали, що використовуються для друку. Якщо вам потрібен якісний друк календарів, візиток, плакатів – поліграфія 24print стане відмінним вибором!

поліграфія

Напевно, найголовніша відмінна риса сервісу – послуги доступні цілодобово, тобто, ви можете замовити необхідну продукцію в будь-який зручний час. Неможливо не відзначити і високу якість друку, а також оперативність роботи – справжні фахівці виконають ваше замовлення в стислі терміни і на вищому рівні.

Які різновиди поліграфії існують?

Отже, розглянемо по групах, які послуги нам можуть надати поліграфічні організації.

1. Традиційний друк: сюди відносяться всі види листового, а також рулонного друку. Флексографія, тамподрук, офсетний, висока і глибока – всі ці послуги надають друкарські компанії. Об’єднує всі ці методи той факт, що до друкарські процеси здійснюються окремо від тиражування. Всі перераховані вище методи застосовуються для виготовлення більшої частини друкованої продукції – журнали, книжки, пакувальна, а також рекламна продукція. До переваг можна віднести відмінну якість друку, а також можливість заощадити, якщо вам потрібно виробництво великих тиражів.
2. Цифровий друк. Мається на увазі виготовлення друкованої форми в процесі тиражування, або в машині. Ця підгрупа – це елкографія (сучасний метод, де застосовуються спеціальні фарби), електрографом, струменевий друк, а також електрографія. Що стосується електрографії – в процесі застосовуються рідкі тонери. Зображення створюють за допомогою електродів, їх розташовують на папері, у якого є спеціальне покриття. Проявлення здійснюється в результаті дії електротатичного тонера – він взаємодіє з папером. Після того, як було записано зображення, починається процес фарбування – він проходить під дією рідкого тонера. Цей метод відмінно зарекомендував себе в цифрових системах. Ось тут https://www.24print.ua/ua/ запропонований широкий вибір послуг – ви можете підібрати для себе варіант, який підійде ідеально. Крім того, на сайті є консультант, який з радістю відповість на будь-які питання, вас цікавлять.

Взагалі, цифровий друк – це справжній прорив в друкарні. Замовлення можна виконати в короткі терміни – а для багатьох цей момент стає вирішальним. Ще один незаперечний полюс: цифровий друк дозволяє змінити кожен з відбитків, якщо в цьому є необхідність.

Різновиди продукції

Розглянемо, що саме нам можуть запропонувати поліграфічні компанії:

1. Буклети. Відносяться до рекламної продукції, в собі містять повну інформацію щодо послуги чи товару, відомості про компанії. Цей варіант вважається недорогим, при цьому дає можливість максимально розгорнуто дати всю необхідну інформацію.
2. Брошура-каталог. Зовні схожа на книжечку, вона містить детальну інформацію (часто з картинками) про надані компанією послуги або товари.
3. Листівка. Вона зазвичай містить одне рекламне повідомлення, роздруковується з рекламною метою. Вважається одним з найекономічніших варіантів.
4. Календар кишеньковий. Сувенір, який зазвичай видається великими тиражами. Має рекламний характер.

Що стосується календарів, то їх різновидів багато: існують також настільні, настінні, квартальні календарі. Як правило, вони мають інформаційний характер, великі компанії також на них друкують свій логотип – ненав’язлива реклама, завдяки якій про організацію дізнається більше людей. Поліграфія – це відмінний, недорогий спосіб заявити про себе, і з кожним днем ??він стає все більш популярним.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button