Поради

Посівна буде! У «Госппостач» розповіли про новий аграрний сезон

Незважаючи на нові реалії в умовах війни українській аграрний сектор не має навіть думок про припинення роботи. У ТОВ «Госппостач» розповіли, на якому етапі зараз підготовка до посівної кампанії, та про асортимент посівних матеріалів, який вже чекає на фермерів на сайті онлайн-магазину компанії «Агроторг».

Посівна-2023

Не дивлячись на складнощі посівна відбудеться, запевняють спеціалісти «Госппостач». Компанія активно веде перемовини про нові поставки посівних матеріалів у достатній кількості, щоб вистачило на всіх бажаючих займатись сільським господарством.

Також у компанії відмічають ріст попиту на сільськогосподарські товари, йдеться на Dialog.ua. Що може свідчити не тільки про повернення до роботи досвідчених фермерів, а й про спроби фермерів-початківців розпочати власну справу. Сайт АгроТорг допомагає дізнатись усе необхідне, закупити матеріали та спорядження не виходячи з дому. А для початківців й для тих, у кого виникли питання, є можливість отримати консультацію прямо на сайті.

Все, що необхідно для старту посівної

На сторінках онлайн-магазину «Агроторг» можна знайти все необхідне, як для фермера-початківця, так і фермера з багаторічним досвідом: добрива, посівні матеріали та засоби захисту рослин.

Так, наприклад, серед засобів захисту можна знайти гербіциди, інсектициди, фуміганти, протипін та багато іншого.

На сайті зібрані найбільш популярні категорії посівного матеріалу: кукурудза, соя та соняшник, у тому числі гібриди. Наприклад, соняшник Сангай від Нертус Агро. Переваги гібридів полягають перш за все у їх стійкості до посухи та до шкідників. Також вони підходять під різні регіони України, що допомагає фермерам організовувати посівну.

У каталозі магазину є гумат калію, добрива під різні посівні матеріали, деструктори бору та багато іншого. Уся продукція пройшла необхідні перевірки та має сертифікати якості. Представлені як вітчизняні, так і зарубіжні виробники і з їх найкращими пропозиціями.

Про онлайн-магазин

«Агроторг» працює з 2014 року як проект компанії «Госппостач». Завдяки тому, що магазин спеціалізується на конкретних напрямках, це дозволило створити великий асортимент насіння, мікродобрив та засобів захисту посівів, який задовольнить найвибагливіших покупців. «Агроторг» співпрацює з найкращими німецькими, польськими та українськими постачальниками.

Контактні дані:
м. Кропивницький, пр. Інженерів,
7 068 887 81 83 066 582 38 89
www.agrotorg.in.ua
info@agrotorg.in.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button