Земля

Повені в Пакистані призвели до масового зараження малярією

1,5 тисячі пакистанців, загиблі від найсильніших злив, виявляться не останніми жертвами стихійного лиха. Настала друга “хвиля” наслідків кліматичної кризи — малярія і лихоманка денге.

Цього літа в Пакистані встановилися ідеальні умови для інтенсивного розмноження комарів. Багато води і вологи — головні супутники поширення інфекції, яка зазвичай спалахує під час або відразу після сезону дощів.

Остання доповідь ООН показала, що в затопленій країні підтвердилися 588 випадків малярії. У клініки також звернулися близько 18 тисяч пацієнтів з діареєю і більш ніж 20 тисяч осіб з ураженнями шкіри — всі вони неминуче взаємодіяли з водою.

Найбільш уразливими перед серйозними захворюваннями виявилися жінки і діти. В окремих районах Пакистану діти недоїдають, що ще сильніше знижує імунітет і підвищує ймовірність летального результату.

Зараз багато пакистанців змушені жити на вулицях. Тимчасові житла перенаселені, а від їх колишніх будинків залишилися тільки руїни. Сотні тисяч біженців гостро потребують продовольства, даху, чистої питної води, санітарних зручностей і ліки.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments