Поради

Повітряні кульки: доступний та вишуканий декор для будь-якого свята

Святкування пам’ятних дат та важливих подій запам’ятовуються на все життя. Необов’язково витрачати значні кошти на оформлення інтер’єру. За допомогою повітряних кульок можна створити оригінальний декор для дитячих та дорослих вечірок. Магазин PatyStuff пропонує зайти на свій сайт, де можна обрати кульки та елементи декору з величезного асортименту продукції. 

Асортимент повітряних кульок у магазині PatyStuff

В каталозі магазину PatyStuff зібрано понад 700 варіантів повітряних кульок. Компанія співпрацює з надійними перевіреними виробниками, тому гарантує якість кожного виду товару. Завдяки використанню кульок вдасться створити найрізноманітніші декорації для прикрашання приміщень. Латексні, фольговані прозорі вироби обирають як доповнення до основного подарунка. 

Покупці можуть обрати з кількох різновидів повітряних кульок, представлених в колекції компанії PatyStuff:

  • Фольговані. Це міцні вироби, які зазвичай виготовляють у формі фігурок, сердечок, солодощів, цифр. Такі кульки дарують у якості додаткового презенту на Дні народження чи інші пам’ятні дати. Кульки наповнюють гелієм, що впливає на їхню повітроплавність та довговічність. 
  • Великі прозорі кулі. Такі вироби наповнюють маленькими різнокольоровими кульками, штучними квітами, блискітками тощо. Кулі використовують для декору приміщень, святкових столів, подарункових зон. 
  • Латексні довгі кульки для створення фігурок. Цей тип кульок стане незамінним для організації дитячих свят. Аніматори створюють фігурки з таких виробів, чим розважають малюків. 
  • Маленькі кольорові кульки. Це незамінний атрибут для створення декорацій. Поєднання маленьких та великих куль чудово виглядає на арках, штучних букетах, зонах для фотосесій тощо. 

Колекція магазину постійно поповнюється. Людям, які займаються декором, варто підписатися на розсилку новин, щоб дізнаватися про цікаві новинки. 

Набори повітряних кульок: чому їх варто придбати

Повітряні кульки стають найпростішим способом надати святу радості, піднесеності, особливо якщо йдеться про дитячі вечірки. Щоб подарунок був оформлений в одному стилі з допомогою повітряних кульок, можна одразу придбати набір. В комплекті йдуть кілька фольгованих виробів різного розміру, проте їх виготовляють в одному стилі. 

Кульки в наборі створені в одній кольоровій гамі, тому органічно доповнюють одна одну. В центрі композиції одна кулька, яка задає тон всьому набору. Це може бути казковий персонаж, куля у формі серця, льодяника і навіть кухля пива! Такий оригінальний набір сподобається і малюкам, і дорослим, адже виглядає свіжо та оригінально. 

Ідеї оформлення приміщень за допомогою повітряних кульок

Щоб оформлення приміщення відповідало очікуванням, потрібно ретельно продумати майбутній декор, його розміщення та поєднання компонентів. За допомогою повітряних кульок вдасться створити неймовірні композиції. 

  • Світлові кулі. Вони створюють незабутній ефект в темний час доби. Блискітки відбивають світло на підлогу та стелю, надаючи приміщенню таємничості. 
  • Арка. Повітряні кульки у вигляді арки вже стали класикою серед святкового дизайну. Арки доповнюють живими чи штучними квітами, стрічками. 
  • Кулі під стелю. Оригінальний варіант декору, який можна використовувати для невеликих приміщень. При грамотному підборі відтінків кульок вдасться досягти заворожуючого ефекту. 
  • Фонтан. Фонтани можна створювати не лише з води чи шоколаду, а й з повітряних кульок. Кількість деталей у фонтані залежить від розміру приміщення, де відбувається святкування. 

Повітряні кульки приносять радість вже багато років. З їх допомогою вдасться  створити оригінальні композиції для прикрашання різних приміщень. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button