Поради

Як відкрити водійські права категорії C в Україні

Вміння водити різноманітні транспортні засоби відкриває перед людьми додаткові можливості. Так, можна отримати кращу роботу, вільно подорожувати по країні, виїжджати за кордон. Отримати права допоможе автошкола у Дніпрі «Проспект», яка готує студентів до здачі на категорію А, В, С. Графік занять вказаний на офіційному закладі сайту. 

Основні види прав категорії С

Кожна категорія у водійських правах дозволяє користувачеві керувати різними транспортними засобами. Отримання категорії С надає дозвіл водити вантажні автомобілі типу КАМАЗ, МАЗ та інші марки, виготовлені за кордоном. Вантажні транспортні засоби також діляться на кілька різновидів, і для керування кожної з категорій потрібно мати окрему підкатегорію. 

  • С. Надає дозвіл на керування вантажним автомобілем, вага якого перевищує 3,5 тонни. Можна керувати машинами з причепами, але не більш ніж 750 кг. 
  • С1. Дозволяє управляти вантажними автомобілями вагою від 3,5 до 7 тонн.
  • С1Е. Дозвіл на керування вантажного автомобіля з причепом. Загальна маса техніки не повинна перевищувати 12 тис. тонн. 
  • СЄ. Власники підкатегорії можуть керувати вантажними автомобілями з причепами, маса яких перевищує 750 кг. Також можна управляти вантажівками, дозволеними категорією С1Е. 

Щоб визначитися, яку саме категорію потрібно отримати, слід перевірити свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу. Там вказані основні параметри автомобіля, включно з вагою. Допоможуть правильно обрати категорію фахівці автошколи «Проспект». 

Як відбувається перепідготовка водіїв на категорію С

Зазвичай отримати права категорії С бажають досвідчені водії, які певний час керують легковими автомобілями. Автошкола «Проспект» пропонує пройти повний курс перепідготовки https://avtoshkola.dp.ua/uk/katehoriia-s/ для отримання категорії С. Також приймаються студенти, яких потрібно навчати «з нуля». В останньому випадку вартість навчання відрізнятиметься в більшу сторону. 

Водіння на категорію посвідчення С проходить за такою схемою.

  • Для початку потрібно пройти медичну комісію, щоб перевірити свій фізичний стан. У медичній довідці повинні бути вказані інші категорії (за наявності), якими володіє людина. 
  • Потрібно відвідувати курс теоретичних уроків, щоб опанувати правила дорожнього руху та інші аспекти керування транспортними засобами. 
  • Слід пройти практичний курс водіння вантажного автомобіля. Заняття відбуваються на майданчику школи та на вулицях міста під контролем інструктора. Відпрацьовуються складні елементи як гальмування, входження в повороти тощо. 
  • Опрацювання завдань, які будуть в екзаменаційних квитках під час складання екзамену на отримання нової категорії прав. 

Фінальним етапом навчання стає складання іспиту та отримання самих прав. Якщо студент не складає екзамен з першого разу, автошкола пропонує пройти додаткові заняття для відпрацювання складних тем. 

Переваги навчання в автошколі «Проспект»

Навчання в автошколі «Проспект», що знаходиться в Дніпрі, допомагає клієнтам отримати водійські права різних категорій, пройти додаткове навчання, щоб здобути дозвіл на керування вантажівками. Навчальний курс компактний, короткий та змістовний. Студенти отримують структуровану інформацію для кращого сприйняття та запам’ятовування. 

Закріплення теоретичної частини відбувається практичними уроками з водіння. Клієнти можуть обрати автомобіль, на якому проходитимуть навчання: коробка автомат, механіка, електромобіль. Досвідчені інструктори допомагають опанувати різноманітні техніки водіння, щоб впевнено почуватися за різних погодних умов та дорожньому покритті. 

Отримати безкоштовну консультацію менеджера компанії «Проспект» можна на сайті автошколи в онлайн режимі. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button