Поради

Як вибрати телевізор LED

Телевізор LED — це різновид рідкокристалічного TV, зі світлодіодним підсвічуванням, яке дозволяє виготовити ще більш тонкий дисплей, ніж звичайний РК. Найголовнішою перевагою даних телевізорів є більш якісне зображення за рахунок LED підсвічування. Також з плюсів LED телевізорів можна виділити споживання малої кількості електроенергії і, як наслідок, економії бюджету. Дані телевізори мають невелику вагу і товщину.

LED телевізори діляться на два типи, залежно від підсвічування:

White LED — світлодіоди знаходяться по краю, що дозволяє розподілити світло рівномірно.
RGB LED — різного кольору світлодіоди розташовуються по всій площі, що збільшує якість зображення. Ця технологія значно дорожче, тому телевізорів з бічним підсвічуванням набагато більше.

19-08-15-foto-600x491-1

LED телевізор

Діагональ, розрішення, формат телевізорів

Діагональ. Зараз можна вибрати телевізори з діагоналлю до 80 дюймів. Звичайно, при виборі діагоналі потрібно враховувати розміри приміщення, де буде знаходитися техніка.

Роздільня здатність екрану. Характеристика відображає якість зображення. При більш високих значеннях параметра зображення значно чіткіше. Розрішення позначають два числа. Кількість пікселів по горизонталі і вертикалі. Найкраща якість зображення відео з носіїв будь-якого виду і цифровий сигнал телевізора буде краще, якщо розрішення екрана буде вище.

Формат. Існують безліч форматів зображення, які залежать від джерела сигналу. Приміром, антена (аналогове телемовлення) — 4: 3 (дозвіл 720 на 576); DVD — 4: 3 або 16: 9 (дозвіл 720 на 480 або 720 на 576); відео підвищеної чіткості HD і Blu-Ray — 16: 9 (дозвіл 1280 на 720 або +1920 на 1080).

Всі останні моделі LED телевізорів на http://www.integralplus.az/az/televizor-ve-video/televizor/ здатні приймати якісний цифровий телевізійний сигнал HDTV, але якість підсумкового зображення буде різнитися між телевізорами з різним розрішенням і однаковою діагоналлю. Наприклад, телевізійна модель з роздільною здатністю 1920 на 1080 відобразить картинку чіткіше, ніж аналогічна модель з меншим дозволом 1280 на 720.

Частота кадрів (розгортка) телевізорів

Від чистоти кадрів залежить якість передачі рухів. Сучасним LED телевізорів доступно до 1200 Гц частоти.

Розширені параметри

Час відгуку — це середній час переходу матриці екрана з одного стану в інший. Від цієї характеристики залежить швидкодія і комфорт перегляду.

Контрастність — від цього показника залежить відмінність відтінків і деталей загальної картинки. При наявності сучасних та інноваційних технологій контрастність LED телевізорів на високому рівні.

Кут огляду — зображення повинне проглядатися і з максимального кута площини екрана телевізора. У сучасних моделях цей показник — 170 до 178 градусів.

Тюнери в телевізорах

Тюнер — це вбудований в телевізор блок, який стежить за прийомом супутникового, телевізійного сигналу. Тюнерів може бути декілька. Залежно від їх кількості, буде відображатися на екрані кількість картинок. Так, завдяки двом тюнерам можна вивести одночасно на екран зображення двох телеканалів. Такий режим називається «зображення в зображенні» (PIP).

Аналоговий тюнер сприймає сигнал від кабельного телебачення або від звичайної антени.

Цифровий тюнер — сприймає сигнал цифрового телевізійного мовлення, а також актуальний сигнал формату HD останнім часом. Багато телеканалів переходять на мовлення відео високої якості.

Гібридний тюнер — це сукупність аналогового і цифрового тюнера, при покупці LED телевізора гібридний тюнер буде найкращим вибором.

3D технологія

3D технологія гарантує найвищу якість картинки, що дозволяє проникнути у світ чудової картинки. З кожним днем кількість фільмів, передач для перегляду в тривимірному форматі збільшується. Для перегляду відео в 3D надягають спеціальні окуляри. 3D окуляри дозволяють стати учасником подій на екрані. Такі окуляри часто продаються разом з телевізором (якщо він підтримує формат 3D) або їх можна придбати окремо. Якщо хочете відчути себе учасником 3D подій на екрані, потрібен 3D телевізор, спеціальний 3D плеєр для відтворення 3D дисків, HDMI кабель для з’єднання телевізора і плеєра, 3D-окуляри.

3D-окуляри можна купувати окремо, але найчастіше виробники 3D телевізорів включають в комплект набір окулярів для перегляду об’ємного відео.

Підключення ТВ до мережі Інтернет

Одна з інновацій — це вбудований wi — fi в LED телевізор. Це унікальна можливість, не встаючи з дивана потрапити у світ ігор, новин і спілкування. Також до телевізора можна підключити мікрофон і web — камеру і вільно спілкуватися в Skype.

Управління

На даний момент управляти LED телевізором можна не тільки за допомогою пульта, але і за допомогою планшета, клавіатури та інших пристроїв. Для цього достатньо завантажити потрібну програму. Технології розвиваються і сьогодні управляти телевізором можна за допомогою голосових (певні слова) і жестових команд (хлопки). LED телевізор може «впізнати» свого господаря по фотознімку це полегшить вхід в інтернет, так що більше не потрібно постійно вводити логін і пароль.

Екологічність LED телевізорів

У багатьох LED телевізорах є спеціальні режими — еко. Ці телевізори не містять галогени і ПВХ, пульт з сонячним акумулятором, а керівництво до користування в електронному варіанті.

Отже, при покупці LED телевізора, варто визначитися з головними характеристиками, такими, як діагональ, розділна здатність, контрастність — саме від цих пунктів залежить наскільки якісним буде зображення. При величезній кількості виробників LED телевізорів, можна з легкістю знайти потрібну модель. Виробників телевізорів з LED екраном великий вибір, всі вони розвиваються і борються за якість і індивідуальність своєї фірми.

Одні з найвідоміших — це Sony, Panasonic, LG, Toshiba, Samsung, Philips та інші.

  • Компанія Sony намагається випускати функціональну та якісну техніку.
  • Samsung, за деякими дослідник вважає однією з провідних фірм.
  • Philips — у цієї компанії, ціла лінія телевізорів «Econova», розроблена в системі еко.
  • LG — ця фірма, як і Philips, розробляє еко телевізори і представила органічні світлодіоди.

Кнопка «Наверх»