Поради

Повноцінний відпочинок у Східниці

Бальнеологічний курорт, оточений горами, порослими мішаним лісом, може похвалитися найбільшою кількістю чинних джерел. 25 з них повністю доступні для відпочивальників. Але, не варто просто так пити концентровану мінеральну воду. Таким чином відновити здоров’я не вийде. Тільки правильно обрана за профілем лікування здравниця подарує таку можливість. За умови проходження повного курсу лікування з дотриманням всіх рекомендацій по харчуванню та розпорядку дня лікарем.

З якими захворюваннями можна приїжджати у Східницю

У Карпатах досить багато бальнеологічних курортів, кожен з них має свою специфікацію. Комфортні умови проживання, особливо красива природа та добре розвинена інфраструктура міста будуть не єдиними причинами приїхати на відпочинок у Східницю. Курорт орієнтований на лікування таких захворювань:

  1. Захворювання сечовивідних шляхів та нирок.
  2. Гінекологія та урологія, в тому числі з ускладненнями.
  3. Деякі види захворювань нервової системи.
  4. Загальні порушення обміну речовин.
  5. Ефективне лікування органів дихання.
  6. Відновлення роботи опорно-рухового апарату.

У Східницю можна приїжджати не тільки для індивідуального проходження курсу лікування. Повноцінна або профілактична відпустка для всієї родини буде незабутньою подією. Якщо грамотно підібрати санаторій в Східниці з ідеальними умовами проживання та розвагами.

Особливості харчування в їдальнях та ресторанах

Практично всі здравниці пропонують два основних типи підходу до повноцінного та своєчасного харчування. Для тих хто проходить курс лікування мінеральними водами та іншими фізіотерапевтичними послугами, їдальні та ресторани пропонують дієтичне меню по одній з номерних дієт. Різноманітні на кожен день страви будуть додатковим стимулом дотримуватися рекомендацій лікаря. Для тих хто приїхав просто на відпочинок, з профілактичним курсом, харчування здійснюється за системою «шведський стіл» або замовне меню. У будь-якому випадку, навіть гурмани будуть приємно здивовані якістю та різноманітності страв в місцевих ресторанах.

Особливості відпочинку влітку та взимку

У зимовий період в Східницю приїжджають не тільки для бальнеологічного лікування, але щоб покататися на лижах та сноуборді. Доступна вартість проживання й відносна близькість підйомників подобається відпочивальникам. Влітку та восени тут особливо добре. Комфортні температурні умови, безліч туристичних маршрутів та вся інфраструктура санаторію в доступі для гостей курорту.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button