Поради

TopPlast — Виробник кришок для паперових стаканів №1 в Україні

Естетика споживання кави та інших гарячих напоїв значно змінилася останнім часом. Сьогодні молоді та динамічні люди звикли смакувати напоями, не відриваючись від своїх справ. Бігти у справах зі склянкою кави в руках стало звичною справою. Значний вклад у комфорт клієнтів кав’ярень зробив виробник TopPlast https://ukrtopplast.com.ua. Компанія є лідером ринку з виготовлення кришечок до паперових стаканчиків для напоїв в Україні. 

Кому вигідно замовляти кришки для паперових стаканів

Компанія TopPlast виготовляє кришки для склянок та трубочки для напоїв. У наявності понад півсотні видів кришок: у різних розмірах, кольорових варіаціях. Завдяки модифікації виробничого процесу вдалося знизити вартість продукції на 20%. 

Незважаючи на те, що у виробництві використовується пластик, він повністю безпечний для людей, оскільки призначений для харчових потреб. Основними замовниками TopPlast є кав’ярні, кафе, супермаркети, де пропонують каву з собою. Використання продукції дозволяє:

 • зробити подачу напоїв стильною завдяки оригінальному посуду;
 • розширити спектр послуг завдяки додаванню в асортимент гарячих напоїв;
 • підвищити впізнаваність закладу завдяки нанесенню логотипу на кришку;
 • подбати про безпеку клієнтів при споживанні гарячих напоїв. 

Компанія щомісяця виготовляє понад 14 тисяч пластикових кришок. Це значить, що на складі завжди є достатньо продукції для замовлення великих партій. Відправлення замовлень відбувається щодня. Налагоджена система логістичних ланцюжків дозволяє клієнтам швидко отримувати аксесуари до паперових стаканчиків. 

Які види кришок можна замовити 

Кришечки від виробника TopPlast можна використовувати для гарячих та холодних напоїв. Компанія виготовляє кілька варіацій продукції:

 • Класичні кришки. Це знайомі для споживачів кришечки. Крім чорного, можна замовити вироби в інших відтінках. Виробник пропонує понад 20 розмірів кришечок. 
 • Брендовані кришечки. Зверху наноситься логотип торгової мережі чи компанії. Це додаткова можливість збільшити впізнаваність бренду за допомогою друкованої реклами. Є можливість замовити кришки у дев’ятьох розмірах. 
 • Анімалістична лінійка. Це можливість отримати оригінальні кришки із об’ємним зображенням тварин (лев та ведмідь).
 • Кришки у індивідуальній упаковці. Це чудовий варіант аксесуара у період пандемії та інших спалахів захворювань. Коли клієнт розпаковує кришку, він впевнений, що ніхто раніше до неї не торкався. Тобто кришечка є повністю безпечною. 
 • Кришки з клапаном. Він дає додатковий захист від проливання напою. Це зручно, коли людина не бажає пити напій одразу. 

Переваги продукції TopPlast 

Уся продукція TopPlast повністю екологічна, тому що виробник звертає велику увагу на захист нашого довкілля. Вартість продукції настільки доступна, що майже не позначається на вартості напою. Переваги кришечок:

 • Щільно прилягають до стаканчика, що захищає людину від проливання гарячого напою. 
 • Виготовляються зі щільного пластику, що не дозволяє їм ламатися в процесі експлуатації. 
 • Продукція має додатковий отвір для рівномірного находження кави чи чаю. 
 • Ергономічний носик дозволяє ще зручніше споживати напої. 

Як оформити замовлення на покупку пластикових кришечок

На офіційному сайті представлений каталог, де можна ознайомитися з асортиментом продукції. При потребі можна замовити зворотний дзвінок від менеджера, який допоможе підібрати товар. Компанія пропонує відправку безкоштовних зразків пластикових кришок, щоб замовники змогли самостійно переконатися у їхній якості. 

Класичні кришки до паперових стаканчиків відправляються при замовленні від двох тисяч екземплярів. Увесь товар, представлений на сайті, завжди в наявності. Співпраця з різними перевізниками дозволяє отримати замовлення протягом двох робочих днів. 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments