Технології

Представлений потужний і легкий електромотор для велосипедів

Компанія Shimano представила новий електродвигун зі збільшеним крутним моментом. Він легше і менше, ніж у конкурента Bosch, але не поступається йому за потужністю.

Серія електричних велосипедних моторів Shimano Steps добре відчувала себе на ринку, проте з появою моторів Bosch Performance Line CX з обертовим моментом в 85 Ньютон-метрів, японська компанія почала відставати.

Тому Shimano випустила на ринок двигун EP8 потужністю 250 Вт і тим же максимальним обертовим моментом, що і у конкурента. Новий двигун важить 2,6 кілограма, що робить його легше аналогічних розробок інших брендів і минулих моделей Shimano. Крім того, випущений японцями двигун тихіше попередників і буде доставляти менше клопоту велосипедистам.

Попередня версія цього двигуна була встановлена на професійній моделі велосипеда Commencal Meta Power. Це двовісний байк для гонок по бездоріжжю. Електричний двигун в такому агрегаті допомагає підніматися в гору і прискорюватися при спуску. Мотор в цьому велосипеді встановлений в нижній частині рами і йде в комплекті з літій-іонним акумулятором ємністю 630 Вт*год.

Вже зараз ціна такого велосипеда починається від $ 5500, що досить багато. З огляду на те, що виробник має намір встановити на гоночний байк новий EP8 зі збільшеним крутним моментом, варто очікувати, що ціна моделі серйозно підвищиться. Підійде цей велосипед для професійних спортсменів, що займаються гонками по бездоріжжю.

Натхнення: www.popmech.ru

Кнопка «Наверх»