Технології

Літак майбутнього буде знати все про пасажирів

Фахівці впевнені, що літак майбутнього зможе дізнатися про пасажирів все, в тому числі, скільки часу вони проводять в туалеті, повідомляє Travel & Leisure.

На галузевому заході в Лос-Анджелесі представники однієї з найбільших авіабудівних компаній в світі розповіли про те, як в майбутньому зміняться авіаперельоти. За їх словами, нові літаки будуть оснащені безліччю високотехнологічних гаджетів, щоб допомогти членам екіпажу зробити політ більш приємним і безпечним. “Розумний” літак також допоможе авіакомпаніям заощадити гроші, краще розуміючи потреби пасажирів.

В салоні лайнера будуть розміщені безліч датчиків, у тому числі на ременях безпеки. Члени екіпажу зможуть дізнатися, коли той чи інший пасажир не пристебнутий.

Обладнають камерами і простір біля туалетів. Вони не будуть знімати обличчя пасажирів.

Всередині санітарних кімнат будуть датчики, які допоможуть контролювати наявність туалетного паперу і мила. Також вони будуть попереджати членів екіпажу, якщо турист знаходиться в туалеті надто довго.

Кожне сидіння запрограмують, щоб воно відповідало потребам і бажанням пасажирів: положення спинки крісла, кращі розваги, їжа. Вся ця інформація стане легко доступна членам екіпажу, вони зможуть надати гостям більш високий рівень обслуговування.

Поки невідомо, коли такі літаки з’являться, але, за словами експертів, “це концепція, а не сон”.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button