Авто

Знаменитий Hummer можуть відродити як конкурента Jeep Wrangler

Концерн General Motors почав перейматися популярністю легендарного позашляховика Jeep Wrangler, який зараз випускає альянс Fiat-Chrysler. Гіпотетичний конкурент класичного борця з бездоріжжям може з’явитися під американським брендом GMC, але при цьому стане ідеологічним спадкоємцем Hummer.

1-29-01-2015-600-450

Компанія GMC відома в США як виробник позашляховиків і пікапів, але, на думку керівництва концерну General Motors, бренду не вистачає яскравих моделей, які могли б грати іміджеву роль. За відомостями видання Wall Street Journal, керівництво GMС вже обговорює з дилерами можливість появи позашляховика, який претендує на те, щоб стати культовим.

Читайте також: Маленький кросовер Skoda представлять в 2017 році

Гіпотетичну новинку позиціонують, як безпосереднього конкурента Jeep Wrangler. У той же час, за словами джерел видання, при її розробці планується використовувати стилістичні та технічні рішення, запозичені у ліквідованого нині бренду Hummer. Проте, судячи з усього, про пряме відродження бренду мови не йде – потенційний конкурент “Ренглер” вийде на ринок під лейблом GMC.

Втім, як стверджує видання, на даний момент процес розробки знаходиться “на ранніх стадіях планування”, і не виключено, що ці плани так і не будуть реалізовані. Представники GM від коментарів поки вважали за краще утриматися.

Натхненн: auto.vesti.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button