Авто

Представлений перший вуглецево-нейтральний суперкар на синтетичному паливі (фото)

Італійська компанія представила суперкар для зеленої економіки. Про розробку пише Interesting Engineering.

Компанія De Tomasso – італійський виробник спортивних автомобілів – представила суперкар P900, призначений виключно для перегонових трас. Він буде працювати на синтетичному паливі. Маса автомобіля складає всього 900 кг при цьому він може розвивати потужність 900 к. с.

Розробка не планується до масового виробництва – всього компанія обіцяє випустити і поставити по всьому світу 18 таких автомобілів. Вартість кожного з них складе $3 млн.

Модель P900. Зображення: De Tomasso

За повідомленнями компанії, автомобіль буде працювати за допомогою зробленого на замовлення спеціального для цього проекту безнаддувного 6,2-літрового двигуна. Він буде використовувати синтетичне паливо і розвивати швидкість до 12 300 об/хв.

Задньопривідний P900 оснащений секвентальною коробкою передач – спеціальний важіль забезпечує послідовне перемикання. Кузов і шасі зроблені з вуглецевого волокна. Додаткові деталі не розкриваються, будуть доступні покупцям.

Модель P900. Зображення: De Tomasso

У компанії відзначають, що нова розробка відображає прагнення до майбутнього мобільності з нульовим рівнем викидів, при якій не потрібно жертвувати ключовими властивостями автомобіля. Очікується, що готовий автомобіль буде представлений на автосалонах в середині 2023 року.

Нагадаємо, синтетичне вуглецево-нейтральне паливо виходить за допомогою хімічного перетворення вуглекислого газу. При згорянні такого палива баланс вуглекислого газу в атмосфері відновлюється.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button