Гумор

Прихильники теорії плоскої Землі запропонували своє пояснення «кривавого Місяця»

Криваво-червоний колір Місяця під час повного місячного затемнення досить важко пояснити без базового розуміння орбітальної механіки, проте прихильники конспірологічній теорії плоскої Землі запропонували новий спосіб обійти стороною наукові факти і придумали оригінальне псевдонаукове пояснення цього явища.

Під час повного місячного затемнення, що співпала з супермісяцем на минулих вихідних (20-21 січня), астрономи-любителі спостерігали Місяць, що проходить в тіні Землі. Природний супутник нашої планети виглядає червоним під час місячних затемнень по тій же самій причині, по якій світанки і заходи мають багряно-червоний колір на Землі – оскільки сонячне світло розсіюється при проходженні через атмосферу.

Згідно з прихильниками конспірологічній теорії плоскої Землі, це астрономічне явище насправді дає рідкісну можливість поглянути на таємничий «об’єкт, який відкидає тінь, та рухається по орбіті навколо Сонця і час від часу проходить прямо перед Місяцем, якщо дивитися на нього з Землі, яка, відповідно до цієї точки зору, має форму, що нагадує піцу.

Хоча прихильники теорії плоскої Землі вважають нашу планету плоским, як млинець, вони дивним чином одностайні в тому, що Сонце і Місяць являють собою сферичні об’єкти. Однак ці «теоретики» стверджують, що як Сонце, так і Місяць обертаються навколо північного полюса пласкої Землі і ніколи не виявляються на іншій стороні «млинця». Втім, якщо б ці міркування мали відношення до істини, то місячні затемнення в тих формах, в яких ми їх спостерігаємо, не могли б відбуватися, оскільки Місяць повинен знаходитися на протилежній від Землі стороні, щоб сталося місячне затемнення. Саме тому прихильникам теорії плоскої Землі довелося вводити для пояснення повного місячного затемнення таємничий об’єкт, який відкидає тінь при проходженні перед Сонцем, однак залишається невидимим весь інший час, як було зазначено в повідомленні, що з’явилося на веб-сайті The Flat Earth Wiki Товариства прихильників плоскої Землі.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button