Авто

Продажі електромобілів у Європі обійдуть автомобілі на ДВЗ протягом трьох років – дослідження

Протягом наступних трьох років електричні автомобілі стануть, по суті, найбільш затребуваним вибором для водіїв по всій Європі. При цьому швидкий перехід до електричної мобільності на дорогах неминучий протягом наступного десятиліття, пише Online EV.

Відмова від дизелю і бензину пришвидшується через зниження цін на електромобілі, розширення різноманітності доступних авто, жорсткіших вимог щодо викидів CO2 та дедалі більш вимогливі терміни для поступового припинення продажу нових автомобілів на ДВЗ по всій Європі.

Аналіз, який був проведений консалтинговою компанією Ingredient Power і спирався на опитування 14 000 нових споживачів автомобілів по всій Європі, визнав початкову вартість як важливу проблему, яка впливає на вибір клієнта щодо покупки автомобілів. В ньому зазначалося, що коли електромобілі зрівняються в ціні з бензиновими та дизельними автомобілями, водії швидко рухатимуться в напрямку електричної мобільності.

Якщо паритет між початковою вартістю електромобілів і нових автомобілів на викопному паливі досягається в 2028 році, за оцінками дослідження, електромобілі отримають більш ніж 50% частки ринку і перевершать бензинові та дизельні автомобілі вже в 2025 році. Згідно з дослідженням, до 2035 року майже всі валові продажі автомобілів можуть бути електричними.

Амелі Панс, голова Platform for Electromobility, заявила, що аналіз підтвердив, що перехід на електромобілі «відбувся швидше, ніж очікували торгівля та законодавці».

Продажі електромобілів у Великобританії та Європі зростали під час пандемії, зафіксувавши рекордне зростання у 2021 році, навіть у той час, коли автомобільний ринок відчував труднощі. Очікується, що продажі електромобілів у Великій Британії подвояться у 2022 році, у порівнянні з 2021 роком.

Натхнення: ecotown.com.ua


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button