Авто

Професія водія зникне через 30 років

Експерти прогнозують масове впровадження автомобілів з автономними системами управління протягом найближчих десятків років. За деякими прогнозами, необхідність керувати автомобілем самостійно повністю відпаде вже до 2046 року.

29-12-14-foto-600x449-1

Аналітик великого американського фінансового холдингу Morgan Stanley Адам Джонас заявив, що автономно керовані автомобілі почнуть з’являтися на ринку приблизно в 2026 році. І вже через двадцять років автомобільний транспорт повністю перейде на “автопілоти”. За його словами, в кінцевому підсумку це призведе до світової економії в 5,6 трильйонів доларів.

До 2026 року, за оцінками Morgan Stanley, автовиробники будуть досліджувати ринок, пропонуючи покупцям автомобілі з напівавтономними системами управління, які вимагають контролю водія під час руху. Найближчі десять років будуть витрачені не тільки на вдосконалення автопілотів, але і на створення необхідної інфраструктури.

За оцінками дослідницької компанії Navigant Research, до 2035 року обсяги продажів автомобілів з автопілотами будуть обчислюватися 95 млн доларів щорічно, і в кінцевому підсумку займуть близько трьох чвертей світового авторинку. А згідно з дослідженнями компанії ABI Research, половина всього світового парку нових автомобілів зможе пересуватися без допомоги водія вже до 2032 року.

Читайте також: NOKIA розробляє навігаційні карти для автомобілів майбутнього

Найближчим часом автомобілі з напівавтономними системами управління обіцяли вивести на ринок такі компанії, як, наприклад, Audi, Mercedes-Benz, Cadillac і Tesla.

Натхнення: auto.vesti.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button