Поради

Професійне обладнання для кафе і ресторанів від компанії Accord Group

Комплексне оснащення ресторанів і кафе професійним обладнанням та посудом – основний напрямок компанії Accord Group, яка пропонує понад 70 світових брендів інвентарю. Компанія надає підприємцям допомогу в оснащенні закладу. Якщо у вас є піцерія, їдальня, кафе, ресторан, то вам не обійтися без поставок професійного обладнання та посуду.

Яке необхідно обладнання для закладу громадського харчування

Вибір обладнання є індивідуальним процесом. Зазвичай він вирішується ще при створенні бізнес-плану. Важливо розуміти, що на обладнанні економити не варто. Наприклад, краще не купувати техніку б / у. При відкритті закладу варто розуміти, що техніка повинна бути рентабельною. Купувати комплексне оснащення краще у перевіреного постачальника.

Комплексне оснащення дозволяє запустити об’єкт і залучити в нього відвідувачів. Устаткування і посуд необхідні як для невеликих закладів, так і великим ресторанам. Для запуску закладу необхідні:

• професійні печі;
• багатофункціональні грилі;
• обробні поверхні;
• варильні плити;
• тістомісильники;
• холодильники;
• блендери;
• соковижималки;
• кавомашини.

Пристойному закладу знадобляться також льодогенератор, кухонні комбайни, професійний міксер. Найбільш складною структурою в кафе і ресторані є, звичайно, кухня. У приміщенні все повинно бути розподілено вірно, простір повинен бути ергономічним і максимально зручним.

При виборі обладнання варто звернути увагу на деякі аспекти. Оснащення повинно бути розраховане на тривалу експлуатацію і повністю відповідати санітарним нормативам. Техніка і посуд повинні бути виготовлені з якісних матеріалів. Краще купувати оснащення відомих світових виробників. Знайти відмінну піч для піци можна тут, а також на сайті компанії можна замовити проєктування ресторану під ключ.

Неодмінно враховуйте функціональність обладнання. Кавовий апарат для бару чи кафе повинен мати високу продуктивність. Для приготування піци вам доведеться придбати не тільки піч, а й форми. Якщо ви бажаєте відкрити точку фаст-фуду, доведеться закупити спеціальний інвентар.

Послуги фахівців

При облаштуванні закладу важливо врахувати, які інвестиції заплановані на відкриття об’єкта. Ви можете скористатися професійними послугами фахівців компанії. У компанії можна замовити:

• комплексне оснащення закладу;
• проєктування ресторану або кафе;
• монтаж і обслуговування професійного обладнання;
• послуги кулінарної студії.

Фахівці допоможуть підібрати потрібний кухонний інвентар в залежності від профілю вашого закладу. Співробітники компанії допоможуть вибрати гарний посуд відомого бренду для сервірування святкового столу і проведення фуршетів. До уваги клієнтів пропонується міцний посуд зі скла і високоякісного фарфору.

Ви також можете підібрати необхідні меблі для кухні, виконані з нержавіючої сталі. На сайті можна придбати одноразовий посуд і барний інвентар. Фахівці компанії допоможуть вибрати оснащення, оформити вітрину, зробити об’єкт презентабельним і рентабельним.

Якщо ваш об’єкт знаходиться ще на стадії будівництва або вимагає реконструкції, варто замовити його технологічне проєктування у фахівців. Роботи проводяться кваліфікованим технологом. Ведеться повна розробка каналізаційних, водопровідних, вентиляційних систем. Досить замовити виклик фахівців на об’єкт, і всі потрібні виміри будуть зроблені. Ви можете замовити план розміщення необхідних систем, залишивши заявку на сайті компанії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button