Поради

Програма BAS Управління торгівлею: особливості

Для успішної роботи торгового підприємства необхідна автоматизація управлінських систем. Це особливо важливо для великих оптових підприємств, які проводять протягом звітного періоду безліч операцій, працюють з великою кількістю контрагентів і т.д. Саме для них була створена програма – вона допомагає вирішувати найскладніші завдання.

Що потрібно знати про програму BAS Управління торгівлею

Спочатку ця програма, що працює на технологічній платформі BAF, створювалася для підприємства оптової торгівлі. Їх характерними рисами є велика кількість контрагентів, широка асортиментна лінійка, складний процес продажів і т.д. Але в цілому ті ж риси притаманні і великим мережам роздрібної торгівлі. Так що програма може використовуватися і для таких підприємств.

У цієї програми є безліч цікавих можливостей, які забезпечують комфортну роботу на підприємствах різного масштабу. Наприклад, це:

? підтримка об’ємно-календарного планування;
? можливість вести в одній базі облік відразу за кількома юридичними особами з використанням загальних довідників по клієнтах і товарним позиціям;
? ефективне управління складськими запасами;
? нові можливості для проведення маркетингових заходів;
? забезпечення можливості для клієнтів компанії робити замовлення через Інтернет;
? друк цінників і етикеток.

Все це допомагає значно підвищити продуктивність роботи персоналу підприємства.

Програма для роздрібної торгівлі

Хоча вважається, що для роздрібної торгівлі нехарактерна складна структура, насправді цей бізнес теж потребує продуманої системи автоматизації. І її забезпечує програма , розроблена з урахуванням українських реалій.

 

Серед її переваг:

? наявність зручного інтерфейсу касира, причому працювати буде комфортно навіть за умови використання маленького дисплея;
? наявність великої кількості функціональних можливостей для ведення торгівлі в будь-якій сфері;
? можливість підключення до додаткового торговельного обладнання на зразок платіжних терміналів, ваг, зчитувачів магнітних карт;
? раціональна організація всіх торгових і складських операцій на підприємстві;
? відображення руху грошових коштів;
? можливість проведення маркетингових заходів.

Можна обмінюватись інформацією з бухгалтерською системою. Програма сумісна з управлінською програмою, розробленою для великих торгових мереж. Все це дозволяє значно підвищити ефективність ведення бізнесу, ліквідувати слабкі місця в складському і торговому обліку і в результаті – знизяться непродуктивні витрати і значно збільшиться прибуток.

Як можна познайомитися з програмою

Для ближчого знайомства з програмою можна скористатися , тобто версією, яку компанія надає безкоштовно, але на обмежений термін – в цьому випадку це всього сім днів. Цього цілком достатньо для того, щоб випробувати всі можливості.

Демо-версію навіть не потрібно встановлювати на комп’ютер, оскільки у користувача є веб-доступ до вибраного прикладного рішення. І запуск програми здійснюється через стандартний браузер, з яким користувач зазвичай працює. Для оформлення доступу потрібно тільки надіслати на електронну пошту заявку – і після цього користувач отримає лист з відповідними даними. Вести облік в цій програмі не потрібно, тільки подивитися, як будуть відображатися операції. Але, познайомившись з нею ближче, керівники напевно захочуть її придбати. Адже вона і справді має безліч корисних функцій.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button