Ґаджети

Стало відомо, хто стане першим у світі виробником смартфона з двома 5G SIM-картами

Буквально деякий час тому виробник процесорів MediaTek офіційно оголосив про те, хто саме стане першим у світі виробником смартфона з двома 5G SIM-картами. Ним виявився китайський виробник IQOO, який готує девайс на базі чіпсету Dimensity 1000+.

При цьому з’явився навіть інтернет-інсайдер, який опублікував в китайській соцмережі Weibo інформацію про те, що девайс буде називатися IQOO Z1, а його дебют повинен відбутися вже найближчим часом. Про смартфон на цю мить нічого по суті і невідомо, але враховуючи, що Dimensity 1000+ має підтримку мобільних мереж 5G, причому відразу в двох SIM-картах, є рекордсменом з енергозбереження при роботі в мережах п’ятого покоління, а також оснащений підтримкою екранів з частотою оновлення 144 Гц, можна приблизно передбачити, які характеристики може отримати новинка від IQOO.

Нагадаємо, що крім усього іншого, Dimensity 1000+ оснастили новітньою технологією MediaTek HyperEngine 2.0, покликаної впоратися з поліпшеною оптимізацією ігор, а також смарт-перемиканням між мережами і 4G 5G.

Натхнення: www.ferra.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button