Авто

Провідні світові бренди відмовляються брати участь у Московському автосалоні

Зниження рівня продажів в Росії спонукає провідні автомобільні бренди не витрачатися на участь у Міжнародному московському автосалоні (ММАС). Організатори заходу вже отримали відмову від двох автогігантів, Toyota і Volkswagen, пишуть російські ЗМІ.

Закордонні автовиробники не поспішають резервувати майданчика у виставковому центрі «Крокус Експо», де в серпні цього року пройде Московський автосалон. Офіційна відмова від участі у ММАС вже надійшла від керівництва автоконцерну Toyota, який представляє на російському ринку модельні лінійки Toyota і Lexus. Також про відсутність планів взяти участь у січневому автосалоні заявили в Volkswagen, який реалізує в Росії автомобілі Audi, Skoda, Volkswagen, Bentley і Lamborghini. Поки немає остаточних даних щодо участі в московському мотор-шоу брендів Ford, Ferrari, Maserati, Porsche, SsangYong, Subaru і російського ГАЗ.

Стагнація автомобільного ринку Росії змушує світові бренди переглядати стратегії по просуванню своїх автомобілів в РФ, відзначають аналітики. Падіння продажів нових авто штовхає керівництво автоконцернів згортати свою діяльність в Росії, що, крім іншого, передбачає скорочення представницьких витрат, у тому числі і на участь у виставках.

За словами Олени Смирнової, яка очолює «BMW Group Росія», рекламні кампанії в рамках масових заходів демонструють досить низьку ефективність. Набагато зручніше спілкуватися з клієнтом на «своїй території», де присутні представники інших брендів, вважає Смирнова.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


comments powered by HyperComments
Back to top button
comments powered by HyperComments