Головна / Поради / Прозорі тендери з «Держзакупівлі.Онлайн»

Прозорі тендери з «Держзакупівлі.Онлайн»

Закон України «Про публічні закупівлі» зробив процес державної заготівлі повністю прозорим. Тепер вона проводиться в електронній системі ProZorro, на якій під час роботи можна отримати всю інформацію про учасників співпраці. Проводяться тендери на сертифікованих електронних майданчиках, які є частиною системи. «Держзакупівлі.Онлайн» один з них. Його завдання – допомогти державним підприємствам та установам знайти найвигідніші умови придбання товарів та продукції.

Держзакупівлі. Оналйн

Хто може брати участь у торгах

Учасниками державних закупівель стають дві сторони:

  1. Замовник – державне підприємство чи організація, у якої виникла потреба в придбанні товарів чи послуг.
  2. Учасник торгів, який має для продажу необхідне і готовий надати необхідну за Законодавством та правилами торгів документацію.

Пропонувати свої послуги покупцям мають право всі бажаючі, але кращий варіант вибере сама система.

Як користуватись

Інформація доступна цілодобово, для запитань працює служба менеджерів. Час її роботи обмежений, проте значно більший за рамки звичайного робочого дня. Сайт «Держзакупівлі.Онлайн» дозволяє проглядати інформацію по торгах без реєстрації, але стати їх учасниками незареєстрованим користувачам не можна.

Щоб стати учасником електронних торгів, необхідно пройти реєстрацію на сайті майданчику. Після цього замовники можуть сформувати свій запит по закупівлі, організувавши необхідні торги, а постачальники зможуть взяти у них участь.

Як проходить процес торгів

Після організації торгів проходить певний час підготовки, коли учасники можуть вільно спілкуватись, ставлячи питання замовникам та отримуючи від них. Можливо, після внесених пропозицій та питань умови тендеру прийдеться змінити. На цьому етапі таке можливо.

Замовник отримує інформацію по пропозиціях лише після закінчення торгів. Торги проводить система, вона ж визначає найбільш привабливу пропозицію. Дозволяється спостерігати хід торгів онлайн.

Переваги системи

Електронна система торгів дозволяє проводити тендери при більшій конкуренції, вимагає від учасників гідних пропозицій, якісного товару. Для замовників це можливість придбати більше і якісніше за найменш можливу суму. Ресурс «Держзакупівлі.Онлайн» запозичив досвід аналогічних передових європейських майданчиків. Це не непродумане нововведення, а передові технології ведення бізнесу, зорієнтовані на розвиток та вигідні взаємовідносини.