Людина

Психологи назвали найкращий засіб, який допомагає людині позбутися від шкідливих звичок

Команда провідних науковців провела кілька лабораторних і клінічних випробувань, в процесі яких лікарям вдалося виявити унікальну закономірність.

571581578e8b7ae6ec19f29796bdf345

З’ясувалося, що за допомогою проектів фахівці визначили засіб, який дозволяє представникам слабкої і сильної статі позбавлятися від шкідливих звичок. Повідомляється, що нововведення дає можливість назавжди відмовитися від сигарет, алкоголю, наркоманії та переїдання. Науковці стверджують, що завдяки звичайному стресу, спрямованому в правильне русло, кожна людина може домогтися непоганих результатів.

Дослідники заявляють, що в рамках експериментів медики задіяли 800 дорослих респондентів. Слід зауважити, що ініціаторами спостережень стали співробітники з університету Бата, розташованого у Великобританії. Психологи встановили, що через певний час після проведення дослідів, деякі з піддослідних змогли піти правильним порад і рекомендацій, щодо здорового способу життя.

Відзначається, що змогли позбутися від шкідливих звичок тільки ті чоловіки і жінки, які переживали нервове потрясіння і хвилювання. На думку вчених, під час стресової ситуації людині відкривається «друга підсвідомість».

Натхнення: healthvesti.com


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button