Відео

Пурпурний австралійський черв’як може нападати на людей (відео)

Пурпурний австралійський хробак здасться жахливою істотою. Він лежить, закопавшись безпосередньо в дно океану. Дана істота чекає, коли якась форма життя пропливе поблизу, щоб знищити її.

Кліщі, які сходять з його голови, схожі на леза гострих ножиць. Вони є настільки потужними, що можуть розрізати деякі види риб навпіл. Ці черв’яки набувають більш жахливий вигляд, коли виростають у довжину до трьох метрів. Однак більшість з них виростають до метра в довжину.

Експерти відзначають, що пурпурний хробак ніби похований під піском, а також відчуває свою здобич безпосередньо через п’ять антен, що стирчать, чекаючи, коли поблизу пропливе риба, щоб він зміг її розкусити. Якщо здобич буде велика, тоді хробак затягне її до себе в лігво.

У свою чергу хробак неодноразово кусає рибу, а також тягне її глибоко, щоб виключити втечу своєї здобичі. Поки вчені точно не знають, що відбувається далі. Швидше за все, він обволікає рибу довгим своїм огидним тілом, а також поїдає її.

Є дані, що такі великі черв’яки нападають також на людей. Правда, вони не можуть затягнути людину в своє лігво. Проте якщо людина дуже близько підійде до пурпурного австралійського черв’яка, той може вкусити її.

https://youtu.be/T6vF75-met0


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button