Відео

Розмір не головне: як співвідноситься розмір міста з його населенням

За даними ООН на 2018 рік, 55% від всього населення Землі живе в містах. Цікаво, що не завжди найбільші міста Землі можуть похвалитися найбільшою кількістю жителів. Автор YouTube-каналу MetaBallStudios вирішив наочно порівняти площі найбільших міст планети і щільність їх населення.

Аніматор Альваро Гарсія Монтойя вже не перший раз робить порівняльні відео. У новому відео аніматор «вирізав» міста з карти й помістив їх поряд, щоб ми наочно могли побачити, що розмір не завжди дорівнює змісту!

У своєму відео автор каналу MetaBallStudios вибудував знамениті міста світу в лінію по зростанню міської площі. В описі Монтойя зазначає, що його відео засноване на даних про «міські території» (Urban area), тобто площа міст вказується без розрахунку фермерських територій, але при цьому враховує ті, які активно забудовуються поруч.

Нове відео MetaBallStudios, безумовно, цікаво подивитися, щоб зрозуміти різницю в розмірах міст, але все-таки головною «фішкою» проєкту є порівняння площі і щільності населення.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button