Поради

Пишемо контрольні на відмінно: чому скопіювати роботу з інтернету не дуже хороша ідея

Студент чи школяр отримує нове завдання – написати контрольну роботу чи реферат на тему. І перше його бажання – знайти щось подібне в інтернеті та скопіювавши, видати за своє. Звичайно, так чинять не всі, але все ж спокуса зробити саме так, є дуже велика. Насправді на таких «фокусах» та обмані можна дуже легко пійматися. Та й якість такої роботи відверто буде нижче навіть найпростіших вимог. Спробуємо пояснити, чому така проста схема здачі контрольної, насправді містить більше ризиків, ніж вигоди. І чому краще чи самому взятися за написання роботи, чи звернутися за допомогою до фахівців.

Компанія «Курсовичок» пропонує якісні та оригінальні роботи на замовлення – курсові, дипломні та найпростіші роботи – контрольні, реферати, публікації, звіти. Фахівці компанії разом із авторами робіт на замовлення, пропонують лише роботи з високим рівнем унікальності, створені авторською працею. Такий підхід гарантує впевнений захист роботи та позитивні відгуки викладачів.

Чому роботи в інтернеті можуть бути неякісними, і чому їх не варто копіювати

Перше, що бентежить у таких «готових» контрольних – їх зміст. Найчастіше такі роботи виставляють після їхнього захисту та неодноразового «переписування». Таким чином, текст вже зазнає численних трансформацій і зміни ці не на краще. Щоб досягти унікальності, «умільці» підбирають під наукові терміни народні синоніми. Таким чином зміст стає малозрозумілим та явно кульгатиме за якістю. Крім того, текст може бути навмисно змінений і перетворений шляхом маніпуляцій:

  • з нього виключають цілі смислові блоки;
  • частини тексту переставляють із кінця на початок чи з середини і навпаки;
  • іноді тест навіть змішують з іншими роботами, зовсім іншої тематики та напрямків;
  • в деяких випадках доходить до абсурду – текст про одне, а заголовок та вступ – про інше.

Таким чином «автори» такого «контенту» закликають тих, хто хоче ним скористатися, заплатити за оригінал. Але тільки не говорять про це прямо і не вказують, що їхній текст або крадений в іншого автора або створений з не унікальних текстів.

Крім того, є ще один проблемний момент – релевантність змісту. І тут уже будь-яка маніпуляція з пересуванням або змішуванням текстів не спрацює. Інструменти виявлення плагіату працюють дуже швидко і точно.

Як перевіряють унікальність текстів навіть шкільних рефератів та контрольних

Крадені тексти дуже просто виявити. Крім професійних сервісів, які мають платні облікові записи, можна використовувати і безкоштовні програми та сервіси. І для перевірки унікальності тексту достатньо кілька хвилин роботи такої програми. Досить один раз потрапити в таку історію з крадіжкою роботи і викладач тепер постійно перевірятиме все, що зроблено конкретним студентом чи учнем. І не факт, що нормальні стосунки відновляться.

До речі для того, щоб скористатися такими сервісами та програмами, не потрібно багато знань в IT, а достатньо засвоїти натискання кількох кнопок.

Як замовити унікальний текст контрольної роботи

Компанія «Курсовичок» запрошує до написання робіт фахівців, які складають роботи, лише ґрунтуючись на об’єктивних даних, перевірених відомостях та фактах. Всі роботи попередньо проходять тестування на унікальність, і написані праці мають параметри унікальності не нижче за задані замовником – зазвичай не менше 90-95%. Зниження унікальності може бути пов’язаним з тим, що популярні назви книг, явищ або стійкі вирази, що зустрічаються у текстах, є стандартними для багатьох авторів.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button