Поради

Особливості та функції промислової вентиляції

Проєктуванням та монтажем вентиляційних систем на промислових об’єктах повинна займатися професіонали високого рівня. Тому, якщо потрібно вентиляція для бізнесу, краще скористатися послугами перевіреної компанії. Фахівці якісно проведуть монтаж необхідних елементів, а також встановлять при необхідності кондиціонери.

Особливості промислової вентиляції

Хорошу циркуляцію повітряних мас дає не тільки застосування спеціальних вентиляційних приладів, а також грамотне проєктування системи.

У промислових вентиляційних системах присутні:

• потужні вентилятори;
• різноманітні фільтри;
• нагрівачі повітряних мас;
• електричні двигуни;
• вловлювачі пилових частинок.

Проста вентиляція в приміщенні буває самотічною або примусовою. Більш складна промислова вентиляція, яка вимагає дуже точного розрахунку всіх параметрів. Важливо, щоб у приміщенні не було застою повітряного потоку, скупчування вологи, утворення шкідливої ??цвілі.

Застосовувані на промисловому об’єкті вентилятори повинні споживати мало електрики і якісно здійснювати вентилювання повітря. Також в системах обов’язково використовуються прилади для очищення повітря і його нагрівання.

Види промислової вентиляції

Найбільш складною системою вентилювання повітря є примусова. Вхідні повітряні маси в ній проходять через спеціальні очисні фільтри, а також нагріваються певними пристроями. Даний вид вентилювання зазвичай створений штучно.

В виробниче приміщення приплив повітря із зовнішнього середовища забезпечує саме приточна вентиляція — система може функціонувати разом з витяжною. В цьому випадку припливна притягує повітряні маси, а витяжна вентиляція здійснює їх викид з приміщення будівлі.

Витяжна система забезпечує розрідженість притягуваного повітряного потоку, щоб в будівлю з щілин, дверей і вікон надходило вуличне повітря. Установка припливної та витяжної систем вимагає обов’язкового дотримання балансу між обома видами вентиляції. Інакше можливо надмірний або недостатній тиск повітря.

Існує також місцева вентиляція, яка встановлюється на строго певній ділянці промислового об’єкта. Система дозволяє вентилювати окремий цех, склад або ізольований відсік. Місцева вентиляція встановлюється в приміщеннях, де присутні різні шкідливі гази і домішки. Вентиляційні пристрої витягують шкідливі повітряні маси і очищають їх від домішок.

Ще один вид вентиляції — загально обмінна система. Дана система застосовується в усій промисловій будівлі, коли концентрація шкідливих домішок невелика. З різних вентиляційних пристроїв збирають складальну систему. У подібному вентильовані застосовуються:

• різноманітні фільтри;
• автоматичні блоки;
• глушники;
• системи фільтрації.

Проведення якісної вентиляції зі збереженням тепла є необхідною інвестицією в бізнес. Виконання всіх проєкційних і монтажних робіт важливо довірити кваліфікованим інженерам, які знайдуть оптимальне рішення для конкретного промислового об’єкта.

Фахівці виконують монтаж вентиляційних систем в офісах, приватних котеджах, виробничих цехах, підсобних приміщеннях, на промислових складах. Монтаж вентиляційних систем за допомогою кваліфікованих фахівців також можливий на фермах, в фітнес-клубах, басейнах, медичних та навчальних закладах.

Кнопка «Наверх»