Ґаджети

Радіоактивне випромінювання від смартфонів може збільшитись

Stocklytics: смартфони виявляться основними джерелами радіації для людини

Фахівці компанії Stocklytics заявили, що смартфони виявляться більш шкідливими для здоров’я в майбутньому. Про це повідомляється у звіті на сайті фірми.

Image by Jan Vasek from Pixabay

За прогнозом авторів дослідження, радіоактивне випромінювання від смартфонів незмінно зростатиме з розвитком технологій – вони виявляться основними джерелами радіації для людини. Фахівці помітили, що під час роботи на частотах 2G, 3G і 4G пристрої займають приблизно 0,7-2,7 гігагерца. З появою 5G смартфони зайняли ширший спектр – до 80 гігагерців. “Значне збільшення частоти викликає побоювання з приводу можливості ще більш високого рівня випромінювання“, – йдеться у звіті.

Також у матеріалі перераховані телефони, які виділяються за рівнем радіоактивного випромінювання або питомої швидкості поглинання (SAR) – показник визначає швидкість, з якою тіло поглинає радіочастотну енергію. Лідером рейтингу виявився Xiaomi Mi A1, який отримав SAR 1,75 ват на кілограм.

“Виробники смартфонів повинні поліпшити конструкцію девайсів, щоб знизити ризики, пов’язані з надмірним радіаційним впливом”, – зазначив аналітик Stocklytics Едіт Рідс.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button