Земля

Раніше невідомий вид кубомедуз знайшли в природному заповіднику (фото)

Це перше відкриття нового виду кубомедуз в водах Китаю. Стаття з описом нового виду опублікована в журналі Zoological Studies.

Команда вчених з Гонконзького баптистського університету (англ. Hong Kong Baptist University, HKBU) виявила новий вид кубомедуз в природному заповіднику Май По в Гонконзі. Дослідницька група назвала новий вид медуз Tripedalia maipoensis. Новий вид кубомедуз вперше відкрили в водах Китаю.

Дослідницьку групу очолив професор Цю Цзяньвень, професор кафедри біології HKBU. Влітку з 2020 по 2022 рік зі співробітниками з WWF-Гонконга, Ocean Park Hong Kong і Манчестерського університету. Команда зібрала зразки медуз зі ставка з солонуватими креветками в заповіднику Май По. Вони виявили, що зразки належали новому виду.

«Ми назвали новий вид Tripedalia maipoensis, щоб згадати місце, де новий вид був вперше виявили. Хоча в цей час він відомий тільки в Май По, ми вважаємо, що цей вид також поширений в прилеглих водах Устя Перлової річки», — пояснює професор Цю.

Морфологічна характеристика і філогенетичне становище. Фото: «Зоологічні дослідження» (2023), DOI: 10.6620 / ZS.2023.62-17

Нещодавно виявлена Tripedalia maipoensis належить до сімейства Tripedaliidae. Це четвертий описаний вид Tripedaliidae і третій описаний вид роду Tripedalia у всьому світі. У неї прозоре і безбарвне тіло середньої довжиною 1,5 см. На кожному з його чотирьох кутів є три щупальця довжиною до 10 см.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button