Здоров'я

Регулярний шопінг збільшує тривалість життя

Регулярний шопінг збільшує тривалість життяШопоголіки, які щодня що-небудь собі купляють, живуть зазвичай довше людей, які витрачають кошти тільки раз на тиждень, пише Health India з посиланням на відкриття Університету Окленда. Експерт Жанін Вайлз досліджувала приблизно 2000 літніх людей. Виявилося, люди, які часто ходили за покупками, активно контактували з оточуючими. А соціальний зв’язок пов’язаний з високими показниками благополуччя у старшої вікової групи, важливий для довголіття.

А ось дослідник Джуліана Мансвельт з Університету Мессі вважає, що сам по собі похід в магазин корисний, незалежно від того, чи купила людина щонебудь. Просто ходіння по магазинах являє собою цілком серйозне фізичне навантаження, яка може замінити заняття аеробікою.

До речі, схожі результати отримав доктор Ю – Хун Чан з Національних тайваньських науково -дослідних інститутів охорони здоров’я. Він довів: походи по магазинах корисніше для чоловіків, ніж для жінок. Так, для збільшення тривалості життя досить влаштувати всього один день шопінг- терапії.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button