Технології

Російські вчені розробили установку, яка воду з-під крана перетворює на джерельну

Томські наукові співробітники розробили нову установку для очищення водопровідної води від сторонніх домішок та іржі. Після очищення вода набуває природний склад і джерельну свіжість.

За словами директора Інституту води Сергія Байдаєва, наукові співробітники розробили унікальну установку, яка робить воду після очищення насиченою магнієм, кальцієм і всіма необхідними мікроелементами, які потрібні організму людини. Дані установки можуть монтуватися як на місці видобутку води, так і в квартирі будь-якого споживача. Вода після очищення стає корисною і відповідає всім екологічним стандартам.

Російські вчені розробили установку, яка воду з-під крана перетворює на джерельну

У більшості людей пострадянського простору вода з-під крана не придатна для вживання в тому вигляді, в якому подається.

За словами С. Байдаєва, нова установка для очищення води буде доступна всім бажаючим, хто захоче її придбати. Нову технологію назвали «кондиціонуванням води». Вода буде виходити після очищення з вмістом речовин в тих пропорціях, які заздалегідь обумовлені та розроблені з максимальною користю.

Нова установка для очищення води розроблялася під суворим контролем спеціалізованого мережевого підрозділу, який здійснює контроль з експлуатації водоочисних технологій.

Натхнення: actualnews.org


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button