Авто

Renault Megane модернізує

Компанія Renault оновить популярну модель Megane, перетворивши її в гібрид, що заряджається,  з назвою E-Tech.

Renault модернизирует Megane

Невеликий спортивний автомобіль, Renault Megane, робить подорож неймовірно захопливою. Компактний, щільний і точний в управлінні, він дає необхідну кількість енергії, щоб ви дійсно відчули дорогу, і не кидає в повороті так, що вам потрібні навички гонщика, щоб вийти з нього. Народна машина, якщо хочете.

Гібридний плагін E-Tech від Renault

У 2020 році буде проведена модернізація всього асортименту Megane. З’явиться нова кабіна, перероблена для покоління смартфонів, в якій механічні кнопки відчуваються як пережитки епохи паротягів. Основною рисою тепер є 10,2-дюймовий екран з окремим 9,3-дюймовим мультимедійним вікном. Нова технологія допомоги водієві доступна у формі автономного руху 2 рівня (геть руки, ноги геть, але очі краще тримати відкритими).

Замість старого 2,0-літрового турбодвигуна потужністю 275 к. с. RS і RS Trophy отримують 1,8-літровий турбований двигун з безпосереднім уприскуванням палива потужністю 300 к. с. Якщо ви турбуєтеся, що зменшення розміру двигуна означає втрату крутного моменту – то ви помиляєтеся: максимальний крутний момент стане приблизно на сім відсотків вище – 420 Нм.

Renault модернизирует Megane

Лінія RS є цікавим доповненням до асортименту. Це не дуже спортивний автомобіль, ба більше, він більше пристосований до легкості та комфорту вашого звичайного міського руху. Але він, все одно, виглядає трохи спортивно, оскільки для пристойної частини водіїв це все, що має значення.

Вперше, сімейство Megane також стане гібридом у формі E-Tech, який з’єднує 1,6-літровий 4-циліндровий двигун з двома електродвигунами загальною потужністю 160 коней. Звучить не так вже й багато, але електрика настільки крута, що здається, що вона завжди перевищує свої пікові показники потужності. Все буде добре.

Renault модернизирует Megane

Мультимодальна трансмісія E-Tech без зчеплення розроблена так, щоб відчувати себе бездоганно при змішаному керуванні, заповнюючи проміжки прискорення при зміні передач плавними хвилями електричного моменту.

Мультимодальність означає, що ви можете переключитися на суто електричне керування, при якому акумуляторна батарея E-Tech потужністю 9,8 кВт-год може справлятися з переважною більшістю поїздок на роботу (до 65 км в міських умовах) без використання палива. Багато водіїв виявлять, що їм майже ніколи не потрібно запускати бензиновий двигун, але на цьому етапі приємно його мати, щоб ваш запас ходу ніколи не був обмежений.

За матеріалами newatlas.com

Натхнення: econet.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button