Авто

Porsche і Audi розроблять спільну платформу для електромобілів

Компанії, що входять в Volkswagen Group, працюють над спільною платформою для електрокарів — Premium Platform Electric.

Porsche и Audi разработают общую платформу для электромобилей

Компанії вирішили об’єднати зусилля, очевидно, з економічної вигоди. Так, за словами голови Porsche Олівера Блума, розробка кожною компанією окремо вийде дорожче на 30 відсотків. А його колега з Audi Руперт Штадлер, назвав спільні розробки «безпрецедентними в автомобільній промисловості» і сказав, що це частина успішного майбутнього для Audi.

На сьогоднішній день багато виробників роблять універсальні платформи, відповідні і під двигуни внутрішнього згоряння і під електричні силові установки, Porsche і Audi планують «заточити» нову платформу саме під електромобілі, щоб отримати максимальну ефективність від кожного сантиметра конструкції.

Робота над створенням нової платформи буде проходити в Інгольштадті — в приміщенні найбільшого виробничого підприємства Audi і в Вайсахе — центрі випробувань Porsche. Очікується, що перші моделі, засновані на новій архітектурі, будуть випущені в кінці 2021 року. А найближчим часом Audi E-Tron і Porsche Mission E будуть першими електромобілями обох брендів, повідомляє topgearrussia.ru

 


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button