Людина

Режим сну закоханих відображає якість відносин

Завдяки експерименту вчених з Університету Піттсбурга стало відомо, що закоханим людям варто лягати спати одночасно з партнером, адже такий сон допомагає парі стати щасливішими.

28-12-14-foto-600x375-1

Експеримент також довів наявність зв’язку між особливостями сну партнерів та якістю союзу.
Виявилося, що найщасливіші закохані воліють спати обличчям до обличчя. Якщо ж партнери найчастіше засинають спина до спини або на великій відстані один від одного, їх відносини супроводжуються конфліктами.

Крім того, фахівці відзначили, що велике значення для успіху союзу має відстань між закоханими.
У ході дослідження з’ясувалося: чим далі один від одного спали люди, тим більше у них було розбіжностей.
Таким чином, для поліпшення відносин експерти рекомендують партнерам, які сваряться, засипати в різних ліжках, інакше напруга лише посилиться, і у закоханих може виникати ще більше проблем.

[ads2] Раніше вченими було проведено ще одне дослідження, в ході якого фахівці визначили оптимальну відстань між щасливими партнерами. З’ясувалося, що подружжя, які сплять на відстані менше семи сантиметрів один від одного, відчувають найбільше задоволення своїми відносинами.

Критичною відстанню між чоловіком і дружиною, на думку вчених, можна вважати дистанцію в 70 сантиметрів.

Партнери, які повністю уникають тілесного контакту під час сну, найменше задоволені відносинами.
Важливим аспектом відносин, на думку дослідників з Мічиганського університету, є поведінка подружжя після сексу. Якщо партнери обіймаються після статевого акту, їх прихильність зростає. Проте вплив обіймів виражено набагато сильніше для представниць прекрасної статі.

Читайте також: Обійми під час сну зміцнюють відносини

Вчені з США також довели, що для зміцнення здоров’я і більше міцного шлюбу людям краще спати без одягу. Для прискорення обміну речовин і боротьби із зайвою вагою експерти Національного фонду сну рекомендують спати оголеним. Такий сон знижує ризик розвитку діабету та інших метаболічних порушень, а також значно покращує якість романтичних відносин.

Фахівці з Великобританії в ході соціологічного опитування 1000 добровольців з’ясували, що близько 57 відсотків людей, які воліли спати без одягу, повністю щасливі у відносинах.

Натхнення: wek.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button