Ґаджети

Ринок україномовних додатків на Android збільшується

Про те, що мобільні пристрої нині становлять цілу багатомільярдну індустрію, говорити ще раз не варто. Про це вже писали тисячі видань – та й самостійно зрозуміти це нескладно: озирніться на вулиці, і ви побачите десятки людей зі смартфонами та планшетами в руках. На всіх цих ґаджетах встановлені додатки, в які власник пристрою періодично заходить. Відповідно, через такий механізм демонстрування мобільного контенту, розробники ігор та програм мають доступ до українців. І, як можна помітити, дуже прикро, що більшість з таких продуктів взагалі не підтримують української мови. Це – або англійські, або російські ігри, які активно нав`язуються на теренах нашої держави.

18-09-15-foto-600x453-1

Вихід є – створення власних продуктів. Саме таким шляхом і йдуть деякі автори контенту, пропонуючи українцям вітчизняні додатки. Один з таких вийшов нещодавно, це – гра “4 Літери”, розроблена за мотивами видатної американської 4Letters. Суть проста: вам дається 4 літери, з яких необхідно утворити слово. Йде час, протягом якого треба встигнути ввести відповідь. Гра тренує логіку, розвиває словниковий запас, її цікаво давати дітям.

Знайти продукт наразі можна лише на Google Play – вона доступна на пристроях під ОС “Андроїд”. Продукт безкоштовний, тож якщо Вам цікаво – можете закачати й собі. Знайти легко: введіть у пошук “4 літери”.
Будемо сподіватись, що таку ініціативу, що базується на випуску продуктів рідною мовою, підтримають і інші студії. Ринок мобільного контенту в Україні треба розвивати.

18-09-15-foto-600x934-1

18-09-15-foto-600x943-2

18-09-15-foto-600x964-3


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button