Екологія

Ризик затоплень в США виявився на 70% вищим

Складена карта потопів в США — без будинків залишаться мільйони

Багато американців не відають, що живуть в зоні майбутніх повеней. Щоб просвітити жителів, вчені створили карту, що показує, які території будуть затоплені протягом наступних 30 років внаслідок зміни клімату.

Museums Victoria / Unsplash

First Street Foundation, організація з Брукліну, виявила, що ризик повеней у США на 70% вище, ніж пророкує Федеральне агентство з надзвичайних ситуацій (FEMA).

«Це означає, що власники майже шести мільйонів будинків не знають про те, що їм загрожує», — йдеться в прес-релізі First Street.

Зміна клімату може призвести до того, що в США до 2050 року будуть затоплені 14,6 млн об’єктів. Для того щоб дізнатися, чи буде затоплений той чи інший будинок, потрібно ввести його адресу на сайті FloodFactor.com та ознайомитися з поточним прогнозом.

Найнебезпечнішим містом став Кейп Корал у Флориді — під загрозою затоплення там знаходяться 69% будівель. Воно перетвориться на Венецію, — говорить директор з досліджень і розробок First Street Джеремі Портер. У двадцятку небезпечних міст, яким загрожують повені, потрапили також Майамі, Портленд, Детройт та Піттсбург.

First Street

За оцінками FEMA, в штаті Іллінойс можуть бути затоплені 205 700 об’єктів нерухомості, але в First Street називають іншу цифру, що в 2,2 рази більше — 451 700 будинків.

Причина, по якій First Street прогнозує вищий рівень ризику повеней в США, ніж федеральний уряд, полягає в тому, що 75% карт повеней FEMA застаріли. Навіть найсучасніші карти FEMA засновані, головним чином, на старих даних, які не відображають зміни випадіння опадів, підвищення рівня океану і інші фактори, пов’язані з глобальним потеплінням.

Натхнення: www.popmech.ru


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Back to top button