Екологія

Вчені розповіли про нових шкідників навколишнього середовища

Група, що знаходиться під керівництвом індійських фахівців, провела дослідження, що стосуються забруднення повітря і виникнення ризиків для навколишнього середовища з дров’яної печі в піцерії і вугілля в стейк-хаусах. За результатами дослідження, в Сан-Паулу шкідливі викиди в атмосферу все-таки відбуваються.

Десять наукових працівників семи вищих навчальний закладів аналізували забруднення повітря, а наставником експерименту став професор з університету графства Суррей Прашант Кумар. В ході проведення дослідів вдалося встановити, що Сан-Паулу має безліч джерел забруднення повітря, не дивлячись на те, що це єдиний мегаполіс в світі, який використовує біо-палива для транспортних засобів, які є значно якіснішими, ніж у інших.

Як розповіли фахівці, незважаючи на відсутність такого ж високого рівня забруднюючих речовин від автотранспорту в місті, як в інших мегаполісах, довго міркувати про джерела шкоди не довелося. Раніше згадані заклади регулярно спалюють деревину або ж побутові відходи.

За словами авторів дослідження, в загальній складності понад 307 000 тонн деревини знищується кожен рік в піцерії, що є проблемним і досить небезпечним, адже завдається шкода навколишньому середовищу. Експерти звернули увагу, що це також впливає на сусідню Амазонку. На їхню думку, викиди від спалювння біомаси можуть поширюватися на великі відстані.

Вчені впевнені, дане дослідження зможе забезпечити належний підхід в ході вивчення негативного впливу на причини забруднення в державах.


Підписуйтеся на нас в Гугл Новини, а також читайте в Телеграм і Фейсбук


Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

Back to top button