Поради

Нові технології для виготовлення меблів

Меблеве виробництво в останні роки переживає черговий підйом, який викликаний появою нових технологій. Це дозволяє втілювати в життя навіть несподівані проєкти, які максимально відповідають не тільки функціональним, але і дизайнерським вимогам замовників. Клієнти хочуть замовити кухню, яка відповідає умовам ергономічності, екологічності, довговічності і колоритності. Нерідко меблі є продовженням дизайнерського задуму. Тому так важливо ознайомитись з новими технологіями і тенденціями в виробництві.

  • Управління меблями за допомогою пульта. Багато мобільних елементів кухонних меблів оснащують управлінням з пульта. Таким чином приводяться в дію ящики столів або шаф, якщо потрібно їх відкрити. Технології радіусних і радіальних шаф-купе дозволяють ховати непотрібні поверхні та звільняти величезна кількість простору в кімнаті. Такі рішення вже цілеспрямовано запитуються покупцями, особливо якщо мова про власників невеликих квартир.
  • Дерев’яні елементи замінили МДФ і ДСП. Величезна їх перевага – необмежена кількість варіантів фактур і забарвлень. Що стосується зносостійкості, ці матеріали не на багато поступаються дереву.
  • Використання тамбурата. Одним з найбільш затребуваних матеріалів з яких виготовляються корпусні меблі є тамбурат. Його перевага в міцності і легкості. Він складається з двох зовнішніх плит, між якими є картонні соти. Листи можуть бути як безкаркасними, так і з зовнішнім облицюванням. Зовні такі меблі виглядають дорогими, витримують значні навантаження і мають досить розумну ціну.
  • OSB. Це ще один сучасний матеріал – орієнтовано-стружкова плита. Він виготовляється термопресуванням стружки різних порід дерев на базі композитних смол. Завдяки такому поєднанню OSB стає досить міцним матеріалом, відрізняється вологостійкістю, не схильний до деформації навіть при вигині та не випаровує токсичні газоподібні речовини. Тому такі меблі просто ідеальні для кухні, особливо якщо це кухня на дачі яка не опалюється.
  • ПВХ (спінений полівінілхлорид). Виготовляють завдяки спінюванню емульсії полівінілхлориду. Особливість матеріалу в тому, що щільність спіненого полівінілхлориду можна змінювати таким чином, що він за зовнішніми властивостями імітував деревину або шкіру. Він відрізняється антистатичністю, вологовідштовхувальними властивостями, легко піддається чистці та має стабільний колір.

Значно змінились методи технічної обробки меблів. Наприклад, недавно з’явилась лазерна обробка, яка значно розширює можливості виробників. Високоточний лазер здійснює обробку меблевих торців, що значно піднімає рівень вологостійкості меблів і покращує їх зовнішній вигляд. Щоправда, обладнання для лазерної обробки досить дороге, тому покищо купівля подібного обладнання по кишені далеко не всім компаніям. Але на сайті http://skim.com.ua/ є можливість замовити будь-які меблі, навіть по індивідуальним параметрам. Але потрібно враховувати, що з часом більшість цих технологій стануть частиною нашого життя.

Кнопка «Наверх»
Закрыть