Поради

Робота в Польщі: Що важливо знати

Завдяки розповсюдженій трудовій міграції та можливостей безвізу, багато українців почали цікавитися європейським ринком вакансій. В багатьох випадках, основною причиною пошуку роботи в Польщі, виявляється погана економічна ситуація рідної країни. Сусідні держави стрімко розвиваються, розширюються компанії та відповідно з’являється інтерес в додатковій робочій силі. Робота в Польщі на фабриці https://andriym.com/vacancies/poland/factory завжди актуальна. Адже основне населення країни звикло до трудової міграції. Поляки від’їжджають в Німеччину, Італію та Англію. Тому громадянам України завжди готові запропонувати цікаві вакансії та гарні умови заробітної плати.

Цікаві можливості заробітку в Польщі

Починаючи з ранньої весни та закінчуючи настанням холодів, відкриває свої можливості робота в Польщі для жінок. Сезонна робота у Польщі в сфері сільського господарства завжди потребує робочої сили. Коли обираються люди для сезонних робіт існує дві головні умови: гарне здоров’я та витривалість. Сезонна робота в Польщі вельми виснажлива та залежить лише від того, скільки ящиків врожаю вам вдасться зібрати за певний період часу.

Для роботи на підприємстві, фермі або у саду не вимагається володіти польською мовою. Це не вливає на заробіток. Однак в більш професійних вакансіях знання мови є обов’язковим. І чим більше іноземних мов ви знаєте, тим ціннішим спеціалістом ви будете.

Оплата майбутньої праці залежить від багатьох факторів:

  • місця роботи;
  • особистих та професійних навичок;
  • досвід роботи;
  • знання іноземних мов;
  • сезону;
  • тривалості робочої візи.

Гарний заробіток в Польщі знайдеться і для студентів, які можуть з легкістю працювати офіціантами та паралельно підшукувати ВНЗ. Адже робота за кордоном, це гарний привід залишитися та отримати карту поляка. Робота в Польщі для жінок https://andriym.com/vacancies/poland/women в основному зосереджена у сфері обслуговування: домробітниця, прибиральниця, няня, доглядальниця та інші вакансії, які зазвичай доповнюються включенням місця проживання та харчуванням.

Чоловікам підприємці готові запропонувати вакансії каменярів, столярів, електриків, механіків, водіїв та будівельників. Офіційна робота в Польщі має свої суттєві переваги. Якщо підприємець легально наймає мігранта, він зобов’язаний сплатити податок, а отже, найнята людина забезпечується всім необхідним страхування. Також треба звертати особливу увагу на умови контракту, адже в них можуть бути вказані додаткові вихідні та премії за якісно виконану роботу.

Компанія від Андрія Марисюка пропонує найкращі умови співробітництва. Робота в Польщі https://andriym.com/vacancies/poland вже чекає охочих покращити свій заробіток та кваліфікаційний рівень.

Кнопка «Наверх»