Здоров'я

Вчені виявили позитивний вплив кишкових бактерій на лікування раку

З'ясувалося, що вони можуть переміщатися в пухлину

Журналісти видання MedicalXpress опублікували новий матеріал, в якому описується несподіване відкриття вчених з Південно-західного медичного центру Університету Техасу і Університету Чикаго. Так, вони виявили позитивний вплив кишкових бактерій на лікування раку.

Для виявлення впливу біфідобактерій на лікування онкологічних захворювань вчені провели експерименти на мишах. В результаті було встановлено, що кишкові бактерії здатні не просто накопичуватися в кишечнику, але і переміщатися в пухлину. Вчені припускають, що після міграції біфідобактерій в пухлину вони стимулюють імунітет, провокуючи вироблення імунних сигнальних молекул, активуючи імунні клітини. А це, своєю чергою, справляє позитивний вплив на лікування раку, адже в комплексі з лікуванням анти-CD47 імунні клітини починають ліквідувати пухлину.

«Наше дослідження демонструє, що визначений член мікробної популяції кишечника підвищує протипухлинну ефективність анти-CD47 шляхом колонізації пухлини. Введення конкретних видів бактерій може бути новою і ефективною стратегією різних анти — пухлинних імунотерапій«, — поділилися вчені.

Натхнення: www.ferra.ru

Кнопка «Наверх»