Поради

Розкладні столи: критерії вибору

Головною перевагою розкладних обідніх столів, як показує практика, є їх неабияка функціональність. Завдяки своїй конструкції вони дозволяють змінювати розмір стільниці, а відтак економити простір – особливо в малих приміщеннях.

Вибір якісного та довговічного розкладного столу потребує максимально зваженого та добре обдуманого підходу, тут важливо врахувати декілька важливих критеріїв. Які саме? Про це далі в нашому матеріалі.

Основні переваги розкладних столів

Останнім часом розкладні столи стали досить популярними, оскільки вони вирізняються:

  • Компактністю та мобільністю;
  • Багатофункціональністю;
  • Міцністю та надійністю;
  • Простотою у використанні тощо.

Розкладні столи є ідеальним варіантом для невеличких за площею квартир, оскільки, розклавши їх, можна значно збільшити кількість посадкових місць. Більше того, столи-трансформери часто використовують у якості робочого місця.

Критерії правильного вибору розкладних столів

Найперше потрібно визначитись з підходящим розміром стола, щоби він в подальшому ідеально вписався в кімнату, де він стоятиме. Крім того, постарайтесь дотриматись загального стилю інтер’єру приміщення, щоби стіл добре доповнював простір, а не навпаки — псував його.

Не менш важливим критерієм вибору є матеріал, з якого виготовлений розсувний стіл. Як правило, сучасні столи-трансформери виготовляють з:

  • Дерева;
  • ДСП;
  • МДФ;
  • Металу;
  • Комбіновані тощо.

Безперечно, оптимальним варіантом є натуральне дерево (наприклад, масив бука або дуба), позаяк такі столи не тільки мають неперевершений зовнішній вигляд, але й досить міцні та витривалі до зовнішніх чинників. Єдиний мінус – висока ціна. Якщо Ваш бюджет на покупку стола обмежений, можна підібрати непогані варіанти з ДСП чи МДФ.

Разом з тим чітко визначіться з варіантами трансформації стола (розсувний чи розкладний) та конфігурації (квадратний, прямокутний, круглий чи овальний).

Також варто добре ознайомитися з виробником, почитати відгуки попередніх покупців, опис та характеристики товару.

Де купити якісний розкладний стіл

Зараз придбати оптимальний варіант стола-транформера можна не тільки в традиційних меблевих магазинах, але й на сайтах торгових онлайн-платформ. Зокрема інтернет-магазин меблів Krokwood пропонує широке різноманіття розсувних столів – за доступними цінами та зручною доставкою по всій Україні.

Кнопка «Наверх»
Закрыть